pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3244

Rowerem z PTTK trasą zbiorników wodnych w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej "Koło" zapraszają już w niedzielę, 20 czerwca na wycieczkę rowerową "Poznajemy Okolice Pszczyny - Przewodnik Czeka". Uczestnicy pojadą szlakiem zbiorników wodnych.

Rajd rowerowy Koroną Zapory
Rowerem z PTTK trasą zbiorników wodnych w powiecie · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Trasa: Pszczyna- Goczałkowice Zdrój- Zabrzeg- Zapora wodna w Goczałkowicach- Łąka- Zapora wodna na zbiorniku w Łące- Poręba- Brzeźce- Wisła Wielka Ośrodek Żeglarski - Pszczyna.

Wyjazd zaplanowano na godz. 13.00 z pszczyńskiego rynku. Spotkanie i zapisy w miejcu zbiórki (Rynek) o godzinie 12.45. Trasa poprowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego. Długość trasy rowerowej: 39 km.

Atrakcje turystyczne:
  • Korona zapory na Jeziorze Goczałkowickim
  • Ośrodek sportów wodnych w Łące,
  • Korona zapory na zbiorniku w Łące,
  • Ośrodek Żeglarski w Wiśle Wielkiej.


Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii, w szczególności zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Informacje dodatkowe:

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2021 rok są objęci są ubezpieczeniem w ramach składki, trasa wycieczki prowadzi drogami rowerowymi i mało uczęszczanymi lokalnymi drogami.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej w Pszczynie, tel. 32 449 11 23 oraz Ludwik Urbańczyk - tel. 606518930.

Na uczestników będzie czekać na trasie mały poczęstunek.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj