pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

 • 1 czerwca 2021
 • 2 czerwca 2021
 • wyświetleń: 6605

Będzie karta mieszkańca "Moja Pszczyna" uprawniająca do zniżek

Już na początku lipca mieszkańcy gminy Pszczyna będą mogli składać wnioski o Kartę Mieszkańca Moja Pszczyna. Jej posiadacze będą mogli korzystać z szeregu zniżek w wielu punktach. Trwają właśnie ostatnie przygotowania do jej uruchomienia. Ich częścią jest konkurs graficzny dla mieszkańców gminy. Nagroda główna to 2000 złotych!

pszczyna z lotu ptaka, rynek, starówka, ratusz
Będzie karta mieszkańca "Moja Pszczyna" uprawniająca do zniżek · fot. UM Pszczyna


- Karta Mieszkańca Moja Pszczyna da mieszkańcom dostęp do gminnych obiektów i atrakcji za symboliczne opłaty, zdecydowanie niższe od standardowych cenników dla turystów spoza gminy - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - Z kartą Moja Pszczyna mieszkańcy będą mogli otrzymać zniżki na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące i lodowisku. Będą mogli liczyć również na rabaty w skansenie i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę związaną z działalnością Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz Muzeum Prasy Śląskiej - zapowiada burmistrz. - Oprócz gminnych obiektów do projektu będą mogli dołączyć pszczyńscy przedsiębiorcy: sklepy, firmy usługowe i lokale gastronomiczne. Katalog partnerów karty będzie otwarty i uzupełniany na bieżąco - zaznacza.

Karta będzie imienna dla każdego mieszkańca, a jej szczegóły zostaną zaprezentowane w połowie czerwca.

Zanim jednak to się stanie Gmina Pszczyna ogłasza konkurs dla mieszkańców gminy na projekt graficzny Karty Mieszkańca Moja Pszczyna. Dla uczestników i laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody i upominki. Nagroda główna to 2000 zł. Przewidziano również dwa wyróżnienia w postaci bonów zakupowych na kwoty 500 zł oraz nagrodę publiczności .

- To propozycja dla osób pasjonujących się grafiką i tworzących oryginalne ilustracje, by pokazać swoje zdolności i kreatywność oraz zapisać w historii gminy swoje dzieło w postaci karty mieszkańca - zachęca Dariusz Skrobol.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pszczynie: http://www.pszczyna.pl/.

Jak wziąć udział w konkursie? • Krok 1 - pobierz wykrojnik i regulamin ze strony www.pszczyna.pl,
 • Krok 2 - przygotuj swoją pracę zgodnie z wymaganiami regulaminu,
 • Krok 3 - wypełnij formularz zgłoszeniowy,
 • Krok 4 - wyślij swoją pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 11.06.2021 r. wg wskazówek z regulaminu,
 • Krok 5 - po wstępnej weryfikacji otrzymasz informację o zakwalifikowaniu pracy do konkurs,
 • Krok 6 - 15 czerwca br. Komisja Konkursowa opublikuje 5 najlepszych prac konkursowych, które zawalczą o nagrodę publiczności w głosowaniu na profilu Moja Pszczyna,
 • Krok 7 - Komisja Konkursowa ogłosi ostateczne wyniki konkursu oraz głosowania do 3 dni roboczych od zakończenia głosowania (koniec głosowania 18 czerwca o 9.00).


Uwaga! Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców gminy Pszczyna.

Kontakt do organizatora:
 • Referat Promocji - tel: 32 449 39 43,
 • e-mail: mwesolowska[at]pszczyna.pl

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.