pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 maja 2021
  • 25 maja 2021
  • wyświetleń: 2505

Policyjna akcja "Motocykl & Quad" na drogach powiatu

Za nami:

We wtorek, 25 maja w godzinach od 6.00 do 22.00 pszczyńscy policjanci przeprowadzą działania pod nazwą "Motocykl & Quad". Akcja ma na celu ograniczenia liczby kierujących motocyklami i quadami, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego.

Funkcjonariusze będą przeprowadzać kontrole motocyklistów, motorowerzystów i osoby poruszające się na quadach, podczas których sprawdzany będzie stan trzeźwości kierujących, wymagane dokumenty oraz stan techniczny pojazdów.

Policjanci podczas działań zwrócą szczególną uwagę właścicielom jednośladów na stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg.

Niestety zdarzenia drogowe z udziałem motocyklistów prawie zawsze kończą się bowiem poważnymi obrażeniami. Policja przypomina, że oprócz czerpania radości z szybkiej jazdy, kierowcy jednośladów powinni przede wszystkim pamiętać o bezpieczeństwie - swoim i innych uczestników ruchu drogowego.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.