pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2021
  • 29 maja 2021
  • wyświetleń: 4534

XVI Rajd Rowerowy "Poznajemy okolice Jeziora Goczałkowickiego"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

29 maja Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej PTTK "Koło" zaprasza na XVI Rajd Rowerowy "Poznajemy okolice Jeziora Goczałkowickiego".

Trasy rajdu:Trasa I:
10.00 - Start Hotel PTTK Pszczyna - Goczałkowice - Zabrzeg - Chybie - Frelichów - Strumień - Studzionka - meta rajdu: Wisła Wielka Ośrodek Żeglarski 14.00. Długość trasy ok. 50 km.

Trasa II:
11.00 -Start Hotel PTTK Pszczyna - Goczałkowice-Zdrój - Zabrzeg - Goczałkowice -
Łąka - Meta Rajdu: Wisła Wielka Ośrodek Żeglarski 14:00. Długość trasy ok. 30 km.

Trasa III:
10.30 - Start Hotel PTTK Pszczyna - Łąka - Poręba - Radostowice - Kobielice - Kryry - Mizerów - Meta Rajdu: Wisła Wielka Ośrodek Żeglarski 14.00. Długość trasy ok. 35 km.

Do podanych tras należy doliczyć drogę powrotną. Rozpoczęcie rajdu: spotkanie z przewodnikami przed wyruszeniem na trasę w Hotelu PTTK przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie. Zakończenie rajdu: Port Żeglarski w Wiśle Wielkiej, godz. 15.00.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany trasy przejazdu.

Uczestnik oświadcza, iż posiada dobry stan zdrowia, że zapoznał się z programem i regulaminem rajdu oraz zgadza się na publikację swojego wizerunku w materiałach związanych z imprezą. Uczestnicy biorą udział w rajdzie na własną odpowiedzialność materialną i prawną. Udział w rajdzie biorą, uczniowie szkół wraz z opiekunem oraz osoby dorosłe w zorganizowanych grupach lub indywidualnie na zasadach określonych w regulaminie.

Zapisy do 27 maja w biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, tel. 32 449-11-23 lub elektronicznie na adres: biuro@pttk-pszczyna.slask.pl.

Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii, w szczególności zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Klub prosi o wpłatę darowizny na rzecz naszego Stowarzyszenia - nie mniej niż 5 zł na konto: Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej ul. Rynek 15 43-200 Pszczyna, Bank Spółdzielczy w Pszczynie, nr konta: 11 8448 0004 0020 2459 20001 0001 lub indywidualnie na starcie rajdu.

Szczegółowych informacji udzielają:
Komandor Rajdu Ludwik Urbańczyk, tel. 606 518 930.

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

źródło: PTTK Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj