pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2021
  • 26 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4420

Wycieczka na Ornak w Tatrach Zachodnich z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zaprasza na wycieczkę w Tatry Zachodnie! Wyjazd pierwotnie miał odbyć się 22 maja, jednak organizator podał nową datę - 26 czerwca.

Schronisko na Hali Ornak
Schronisko na Hali Ornak · fot. Schronisko Górskie PTTK na Hali Ornak


Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu. Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schronisko na Hali Ornak. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka może odbywać się jeszcze w warunkach zimowych (mogą przydać się raczki). Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji.

Trasa: Kiry - Dolina Kościeliska - Schronisko PTTK na Hali Ornak - Iwanicka Przełęcz - Ornak (1854m n.p.m.) - Iwanicka Przełęcz - Schronisko PTTK na Hali Ornak - Dolina Kościeliska - Kiry

Szczegóły wyjazdu i możliwość zapisania się znajdują się na stronie KST Diablak: www.kstdiablak.pl

Zapraszamy!

źródło: KST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj