pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2021
  • 25 maja 2021
  • wyświetleń: 3284

Urząd pyta goczałkowiczan, jak im się żyje się w gminie

Urząd Gminy w Goczałkowicach-Zdroju zachęca do wypełnienia ankiety, która jest jednym z elementów diagnostycznych w procesie opracowania Strategii Rozwoju Gminy Goczałkowice-Zdrój do roku 2035.

Goczałkowice z lotu ptaka dron
Urząd pyta mieszkańców, jak żyje się w gminie i jak powinna się rozwijać · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Jak już wcześniej informowaliśmy, Urząd Gminy zlecił opracowanie Strategi Rozwoju Gminy Goczałkowice-Zdrój do 2035 r. - Dokument pozwoli na usystematyzowanie prowadzonych przez nas działań oraz precyzyjnie określi cele w ujęciu wieloletnim, a także sposoby ich realizacji. Chcemy skupić się przede wszystkim na projektach służących poprawie jakości powietrza w Goczałkowicach. To dla nas priorytet. Strategia będzie też niezbędna do pozyskiwania środków unijnych z nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. To ogromna szansa na duże środki zewnętrzne dla naszej gminy, z której będziemy korzystać - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Istotnym elementem w opracowaniu Strategii jest ocena przez mieszkańców warunków życia w gminie, określenie głównych problemów społecznych czy wskazanie pożądanych kierunków rozwoju gminy. Temu służyć ma specjalna ankieta, do której wypełnienia zachęcają urzędnicy.

Co istotne, ankieta jest anonimowa. Można ją wypełnić do 31 maja.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.