pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2021
  • 27 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3163

Rozbudowa ulicy pomiędzy Parkową a Uzdrowiskową w Goczałkowicach

Ul. Krzyżanowskiego zostanie rozbudowana na odcinku od nowo wybudowanej ul. Parkowej do ul. Uzdrowiskowej. W poniedziałek, 26 kwietnia wójt Gabriela Placha podpisała umowę z wykonawcą robót.

Krzyżanowskiego w Goczałkowicach
Ul. Krzyżanowskiego będzie rozbudowana · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Droga zostanie rozbudowana na odcinku od nowo wybudowanej ul. Parkowej do ul. Uzdrowiskowej na długości 235 mb. Przebudowa obejmuje wykonanie nowej drogi o szerokości 5,5 m z asfaltobetonu oraz 2-metrowego chodnika z kostki betonowej, przylegającego do jezdni. Zakres prac obejmuje również wykonanie odwodnienia jezdni poprzez budowę kanalizacji deszczowej wraz z wpustami ulicznymi.

Inwestycja będzie realizowana w ramach drugiego etapu budowy centrum przesiadkowego. Termin wykonania prac mija końcem sierpnia.

Prace za ponad 953 tys. zł wykona Firma Handlowo-Usługowa "Diego" z Wisły Małej, która wygrała przetarg ogłoszony przez Urząd Gminy.

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.