pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1543

Przy PZS nr 2 powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Powiat pszczyński przygotowuje się do przebudowy układu komunikacyjnego oraz boiska sportowego przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

Reklama

Boisko przy PZS nr 2 w Pszczynie · fot. Powiat


Za budynkiem PZS nr 2 powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe. Projekt budowlany zakłada także przebudowę dróg wewnętrznych znajdujących się na terenie placówki - przy budynku sali gimnastycznej oraz internatu, a także budowę nowych miejsc parkingowych.

Trwa przygotowywanie procedury przetargowej. - Podejmujemy wszelkie starania, aby poprawić stan przyszkolnej infrastruktury sportowej. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie to największa powiatowa szkoła, do której uczęszcza ok.1200 uczniów. Chcemy, by po powrocie do nauki stacjonarnej mogli ćwiczyć na lekcjach wf-u w lepszych warunkach. Po godzinach pracy szkoły, obiekt będzie ogólnodostępny - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj