pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2021
  • 17 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 13214

Usunąć wrak - tylko jak? Porzucone auto przy rondzie w Goczałkowicach

Przy rondzie obok drogi krajowej nr 1, tuż za zakładami mięsnymi, od jakiegoś czasu zalega porzucony samochód bez tablic rejestracyjnych.

Porzucone auto przy rondzie w Goczałkowicach - 14.04.2021 · fot. pless.pl


Pojazd stał się ulubionym obiektem wandali, którzy nie tylko powybijali szyby i zniszczyli elementy znajdujące się wewnątrz, ale też rozrzucili śmieci wokół samochodu. Z relacji mieszkańca wynika, że kilka dni temu auto było przewrócone do góry kołami. Ktoś przywrócił je ostatnio do właściwej pozycji.

Ponieważ wrak nie tylko szpeci, ale i zagraża środowisku, zapytaliśmy gminę Goczałkowice-Zdrój o to, czy trwa postępowanie zmierzające do usunięcia pojazdu.

- Sprawa samochodu pozostawionego w pobliżu ronda w rejonie zakładów mięsnych jest nam znana. Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój współpracuje z Komendą Powiatową Policji w Pszczynie w celu ustalenia właściciela pojazdu. Policja sprawdza, czy znane nam dane właściciela pojazdu są aktualne - tłumaczy Paweł Komraus, rzecznik prasowy gminy.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.