pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3893

Zwierzakobus będzie służył zwierzętom z Przystani Ocalenie

W piątek, 9 kwietnia Fundacja Przystań Ocalenie z Ćwiklic wzbogaciła się o Zwierzakobusa - pojazd, który pomoże m.in. w transporcie zwierząt znajdujących się pod opieką Przystani.

Zwierzakobus trafił do Fundacji Przystań Ocalenie w Ćwiklicach · fot. Przystań Ocalenie / Facebook


Zwierzakobus będzie służył bezdomnym i schorowanym zwierzakom przez wiele lat. Wszystko dzięki inicjatywie Fundacji Ratujemy Zwierzaki i darczyńcom! O Zwierzakobusa walczyło 16 organizacji prozwierzęcych, ale tylko 5 z nich otrzymało samochód! Wszystko dzięki internautom, którzy dokonywali wpłat na internetowej zbiórce.

- Jeszcze raz, z całego serca pragniemy podziękować Wam wszystkim oraz każdemu z osobna. Udostępnialiście nasze posty, wpłacali złotówki. Ten samochód to Wasza zasługa. Składamy podziękowania całej ekipie z Ratujemy Zwierzaki oraz Wam Kochani Przyjaciele. Dziękujemy, że z nami jesteście - napisała Przystań Ocalenie w mediach społecznościowych.

Loading...


Link to zbiórki znajduje się tutaj - kliknij. Dzięki darczyńcom udało się zebrać ponad 96 tysięcy złotych!

Fundacja Przystań Ocalenie ma pod swoimi skrzydłami ponad 500 podopiecznych. Same koszty ich utrzymania są ogromne: siano, słoma, pasze, leki i suplementy, karma dla psów, kotów, pozostałych zwierząt, opłaty pensjonatów, hotelików, do tego koszty usług weterynaryjnych, kowala no i oczywiście koszty utrzymania całego gospodarstwa. To są odstawowe wydatki Przystani, których Fundacja nie jest w stanie pominąć.

Przystań dba o zwierzęta starsze, schorowane. Opiekunowie zwierząt dużo czasu spędzają w drodze. Często trzeba jeździć z podopiecznymi do lecznic. Pracownicy Fundacji wyruszają też na różnego rodzaju interwencje, muszą też zawozić konie do klinki, a kiedy któryś z nich zostanie uratowany, trzeba przetransportować go do Przytuliska lub pensjonatu dla koni. Samochód przyda się również do transportu żywności dla zwierząt, materiałów budowlanych i innych rzeczy niezbędnych do funkcjonowania Przytuliska.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.