pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • wyświetleń: 404

Internet domowy idealny każdego dnia

Materiał partnera:

Dobry internet domowy jest obecnie bardziej potrzebny do rozrywki, pracy i nauki niż kiedykolwiek wcześniej. Na szczęście nie brakuje jednak naprawdę atrakcyjnych ofert. Sprawdź, jaki internet domowy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników sieci.

Internet domowy idealny każdego dnia


Najlepszy internet domowy - szybki i stabilny światłowódDobry domowy internet dostarczy Ci rozrywki każdego dnia. Wielu osobom coraz trudniej też wyobrazić sobie pracę i naukę bez szybkiego i stabilnego połączenia z siecią. Technologią, która obecnie zapewni Ci najlepszy dostępny internet domowy, jest FTTH, czyli światłowód podłączony prosto do mieszkania.

Jego możliwości są na tyle duże, że sieć działa sprawnie, nawet gdy korzysta z niej na raz kilka osób na różnych urządzeniach. Światłowód nie będzie się również zacinać przy wideorozmowach, graniu w gry online, steamowaniu filmów i seriali w najwyższej jakości oraz innych wymagających aktywnościach.

Dobre oferty internetu domowego obejmują też nowoczesny modem, który umożliwia korzystanie z sieci bezprzewodowej. Przykładem może być szybki i stabilny światłowód Orange (sprawdź: https://www.orange.pl/internet/internet-domowy) z modemem FunBox 3.0 i dodatkowo wzmacniaczem sygnału - Smart Wi-Fi Box lub najnowocześniejszy modemem od Orange - FunBoxem 6. To modem, który obsługuje obecnie najszybszą technologię Wi-Fi 6.

Orange internet domowy - ile kosztuje i jaką ma prędkość?Oferta internetu domowego Orange to przede wszystkim światłowód w 3 wariantach prędkości do wyboru:

  • Pobieranie danych do 300 Mb/s i wysyłanie danych do 50 Mb/s (od 59,98 zł/mies.);
  • Pobieranie danych do 600 Mb/s i wysyłanie danych do 100 Mb/s (od 69,98 zł zł/mies.);
  • Pobieranie danych do 1 Gb/s i wysyłanie danych do 300 Mb/s (od 79,98 zł zł/mies.).


Już pierwszy z wariantów zapewnia bardzo dobrą jakość połączenia, a ostatni zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników sieci. Internet domowy od Orange jest też dostępny w umowie na 24 miesiące lub bezterminowo, co pozwala Ci zrezygnować z usługi w każdej chwili. Światłowód zamówisz też wygodnie online, bez wychodzenia z domu. Jeśli zamówisz internet światłowodowy online - nie zapłacisz za pierwsze 2 miesiące.

Światłowód w pakietach i internet Orange LTE domowyInternet domowy od Orange możesz kupić nie tylko osobno, ale też w atrakcyjnych pakietach. Jeśli potrzebujesz dodatkowych usług telekomunikacyjnych, to dobry sposób, żeby oszczędzić - w pakiecie zawsze jest taniej. A do tego wygodniej, bo płacisz jeden wspólny rachunek, zamiast kilku przelewów w różnych terminach.

Orange internet domowy z telewizją i telefonem domowym to propozycja dla całej rodziny - już od 99,98 zł miesięcznie. Jeżeli nie potrzebujesz TV, możesz z kolei połączyć internet z abonamentem komórkowym w Orange Love Mini, nawet za 79,99 zł miesięcznie.

Operator ma też ofertę dla tych, którzy mieszkają miejscach, gdzie światłowód nie jest jeszcze dostępny. Orange LTE domowy internet bezprzewowy to najlepsza obecnie alternatywa dla technologii FTTH i kosztuje jedynie 59,99 zł miesięcznie.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup oferty internetu domowego z telewizją przez internet - za pierwsze 2 miesiące zapłacisz 0 zł.