pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • wyświetleń: 1918

Wnioski o 500+ i inne świadczenia z OPS tylko zdalnie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiczną, zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczynie. Z tego względu pracownicy Ośrodka nie będą osobiście przyjmować wniosków, a wypełnione wnioski można pozostawić w wyznaczonych urnach na korespondencję znajdujących się przy wejściach do budynków Ośrodka, przesłać pocztą bądź złożyć wniosek w formie elektronicznej.

dziecko, dzieci
fot. pixabay.com


Złożenie wniosku nie wymaga bezpośredniego kontaktu z pracownikiem Ośrodka. Druki wniosków są dostępne w siedzibie Ośrodka przy ul. Kilińskiego 5a w Pszczynie na wystawionych stojakach, można je również pobrać ze strony internetowej pod adresem www.gov.pl/web/rodzina/wzory-wnioskow-o-swiadczenia-dla-rodzin-aktualizacja-na-dzien-29052018-r-do-stosowania-takze-na-okres-20182019.

W dalszym ciągu można składać wnioski w formie elektronicznej (za pomocą platformy ePUAP, portalu Emp@tia, PUE ZUS, a także przez kanał bankowości internetowej większości banków).

Bezpośrednia obsługa Klientów zostaje ograniczona do minimum (tylko w sprawach tego wymagających np. złożenie wyjaśnień, wezwanie).

Wszelkich informacji udzielają telefonicznie pracownicy Działu Świadczeń Rodzinnych pod numerem tel. 32 2104173; 32 2105810 wewn. 41.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj