pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • wyświetleń: 4784

Pożar mieszkania na ostatnim piętrze przy ul. Bednorza

W poniedziałek, 29 marca na ostatnim piętrze domu wielorodzinnego przy ul. Bednorza wybuchł pożar. Zgłoszenie pszczyńska straż pożarna otrzymała około godziny 17.00.

Pożar mieszkania na ostatnim piętrze przy ul. Bednorza - 29.03.2021
Pożar mieszkania na ostatnim piętrze przy ul. Bednorza · fot. Andrzej / Ratownictwo Powiat Pszczyński


Pożar wybuchł w mieszkaniu na 4 piętrze budynku wielorodzinnego. Paliły się przedmioty składowane w łazience. Ogień przed przybyciem służb został częściowo stłumiony przez lokatorkę mieszkania.

W działaniach gaśniczych brał udział zastęp OSP Pszczyna oraz 2 jednostki gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej. Na miejsce dotarł też Zespół Ratownictwa Medycznego. Udzielił pomocy kobiecie, która w wyniku gaszenia ognia odniosła niewielkie obrażenia. Została przekazana pod opiekę zespołu pogotowia.

Strażacy dogasili tlące się materiały oraz - ze względów bezpieczeństwa - odcięli gaz oraz prąd. Mieszkanie zostało oddymione i przewietrzone. Policja ustala przyczyny pożaru.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.