pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2021
  • wyświetleń: 1604

Powstaje projekt przebudowy ulicy Wyzwolenia w Brzeźcach

Niebawem wykonana zostanie dokumentacja projektowa przebudowy drogi transportu rolnego w Brzeźcach.

Ul. Wyzwolenia w Brzeźcach
Ul. Wyzwolenia w Brzeźcach zostanie przebudowana · fot. UM Pszczyna


Dokumentacja będzie obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej na ulicy Wyzwolenia na odcinku około 340 metrów, począwszy od skrzyżowania z ulicą Kamienną. Odwodnienie drogi poprowadzone będzie poprzez istniejący rów przydrożny.

Projekt wykona wyłoniona w drodze przetargu firma PRONAD-Q z Czarkowa. Przygotowana dokumentacja będzie podstawą do rozpoczęcia prac budowlanych.

- W ostatnich tygodniach odbyłem wiele spotkań dotyczących budowy, przebudowy lub remontów dróg. Wiem, że oczekiwania mieszkańców są w tym zakresie spore. W miarę możliwości posiadanych i pozyskiwanych środków będziemy starać się realizować jak najwięcej takich inwestycji - mówi zastępca burmistrza Pszczyny Piotr Sidzina. - W wielu przypadkach przed wykonaniem prac potrzebne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji projektowej. Tak jest między innymi w przypadku ulicy Wyzwolenia w Brzeźcach - wyjaśnia.

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.