pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2021
  • 29 marca 2021
  • wyświetleń: 9651

Skradziono puszkę z pieniędzmi na rzecz Filipka Cholewy

W miniony piątek, 26 marca wieczorem, w sklepie w Studzienicach doszło do kradzieży puszki z pieniędzmi na rzecz małego Filipka Cholewy, który walczy z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni. Sklep opublikował zdjęcie z kamery z wizerunkiem złodzieja.

Puszkę skradziono z tzw. "zielonego sklepu" przy ul. Jana Pawła II podczas otwarcia placówki. Nie wiadomo ile pieniędzy było w środku, gdyż puszka była zaplombowana. Jak informuje pszczyńska policja, na podstawie relacji świadków i nagrań z monitoringu udało się ustalić, że sprawca wybiegł ze sklepu ze skarbonką, wsiadł do samochodu zaparkowanego w rejonie sklepu i odjechał. Kierowcą była inna osoba. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Publikujemy wizerunek sprawcy:

Loading...


Rodzice Filipka kierują apel do właścicieli wszystkich punktów, w których prowadzona jest zbiórka, by w najbliższym czasie szczególnie pilnowali puszek.

Loading...


Trudno uwierzyć, że dochodzi do takich sytuacji. Na leczenie terapią genową trzeba zebrać 9,5 miliona złotych. W zbiórkę zaangażowana jest cała społeczność pszczyńska oraz ludzie z całej Polski.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.