pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 marca 2021
  • wyświetleń: 1288

Tablice literkowe do domu - poznaj ofertę BlackDecor

Materiał partnera:

Tablice literkowe od zawsze były fenomenalnym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych. Przede wszystkim prezentują się one bardzo estetycznie i są oryginalną formą zaprezentowania oferty lokalu. Menu na tablicy literkowej, jest również znacznie łatwiejsze do modyfikacji kiedy zachodzi taka potrzeba. Tablice literkowe coraz częściej jednak znajdują zastosowanie poza gastronomią. Zostały one docenione między innymi przez wielu projektantów wnętrz jako osobliwa dekoracja do mieszkania.

Tablice literkowe do domu - poznaj ofertę BlackDecor


Jak wykorzystać tablice literkowe w domu?Zanim podpowiemy w jaki sposób można wykorzystywać tablice literkowe do dekoracji wnętrz, pomówmy najpierw o ich rodzajach. My poprzez tablice literkowe, rozumiemy zarówno półki na literki, małe tabliczki stojące jak i tablice wiszące. Każdą z nich można znaleźć w ofercie firmy BlackDecor. Marka ta znana jest ze również ze swoich tablic kredowych do gastronomii, tablic szklanych, a także wielu gadżetów.

Tablice literkowe nie są jeszcze bardzo popularnym elementem wystroju w mieszkaniach, dlatego masz szansę wyróżnić się wśród znajomych! Jeśli chcesz zakupić dużą wiszącą tablice literkową, polecamy Ci zawieszenie jej w kuchni. Możesz wykorzystać ją jako miejsce do pozostawiania notatek. Duża tablica zawiera aż 360 elementów takich jak litery, cyfry i znaki specjalne, które zwyczajnie wpinasz gdzie chcesz.

Do salonu szczególnie polecamy półki literowe. Zestaw oferowany przez firmę BlackDecor składa się z 4 drewnianych półeczek i 169 kart ze znakami, w tym nietypowymi, jak np. serduszka. Umieść ją w swoim salonie i ułóż z liter imiona domowników, albo zostawiaj tam dla nich miłe wiadomości. Taka półka to bardzo oryginalna i estetyczna ozdoba pasująca do każdego wnętrza!

tablice-literkowe-2


Tablica literkowa w pokoju dziecięcym, czyli edukacja i dekoracja!Tablice literkowe szczególnie upodobały sobie dzieci, które są na etapie nauki czytania i pisania. Kaligrafowanie na tym etapie sprawia jeszcze dużo problemów, ale dzieci doskonale pamiętają wygląd poszczególnych liter. Umieszczając w ich pokoiku taką tablice, dajesz im narzędzie do nauki i zabawy, które w dodatku stanowić będzie świetną dekorację do pokoju.

W ofercie BlackDecor znajdziesz między innymi niewielkie tabliczki stojące. Przypominają one nieco kwadratową ramkę na zdjęcie, w drewnianej oprawce. W skład zestawu wchodzi 360 elementów takich jak litery, cyfry i symbole. Dziecko z łatwością poradzi sobie z nanoszeniem liter na tablicę. Ty jako rodzic możesz pomagać mu wymyślać nowe, kreatywne zabawy z literkami!

Podsumowując już - wiecie jak wykorzystać tablice literkowe w domu, aby wnieść do niego jeszcze więcej ciepła i miłości. Nadają się one do stosowania w kuchni, holu, salonie, jak i pokoju naszego malucha, niezależnie od tego w jakim stylu urządzony jest Twój dom.

Po eleganckie i jakościowe tabliczki zapraszamy oczywiście do BlackDecor i życzymy wielu ciekawych inspiracji podczas dekorowania waszych domów!