pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 marca 2021
  • wyświetleń: 3414

Dofinansowanie dla instalacji fotowoltaicznych w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Jesteśmy firmą z Czechowic-Dziedzic, która oferuje całkowite wsparcie na wszystkich etapach instalacji fotowoltaicznej. Nasza marka Proecology Buildings działa już od 2002 roku! W 2008 roku nasza firma poszerzyła działalność o kolejne usługi m.in. wiertnicze, dzięki którym staliśmy się na rynku bardziej konkurencyjni ze względu na możliwość wykonania kompleksowych usług dla naszych Klientów.

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również gwarantujemy montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Pszczyny i okolic. Oferujemy naszym Klientom całkowite wsparcie na wszystkich etapach działań. Warto zainwestować w ekologiczne instalacje, które są skutecznym rozwiązaniem na wiele lat, dzięki którym w krótkim czasie znacznie zmniejszysz swoje rachunki za energię elektryczną. Nasza ofert skierowana jest dla przedsiębiorców jak również dla rolników i osób prywatnych.

fotowoltaika pszczyna proecology


Jak działa fotowoltaika i panel fotowoltaiczny?Technologia fotowoltaiczna jest znana na świecie, już od pierwszej połowy XIX wieku
Wiele osób zadaje sobie często to pytanie, chcąc zrozumieć zjawisko, dzięki któremu dostarczana jest energia ze słońca. Odpowiedź jest prosta, mianowicie panele fotowoltaiczne wykorzystują efekt zjawiska fotoelektrycznego, czyli tzw. fotoemisji. Głównym elementem ogniw PV jest krzem, który jest materiałem półprzewodnikowym. Krzem wykazuje pod wpływem światła właściwości elektryczne. Następnie najmniejsza jednostka światła, czyli foton pada na ogniwo wykonane z krzemu, wprawiając tym w ruch wolne elektrony krzemu. I w taki właśnie sposób powstaje przepływ prądu elektrycznego.

proecology fotowoltaika pszczyna


Dlaczego warto zdecydować się na technologię fotowoltaiczną?Technologia fotowoltaiczna z całą pewnością zapewnia nam niezależność od wciąż rosnących cen energii ze źródeł konwencjonalnych. Promienie słoneczne są dostępne niemalże z każdego miejsca na ziemi. Decyzja związana z zakupem i montażem paneli pozwala na wyprodukowanie w 100% zapotrzebowania energetycznego potrzebnego nam na co dzień. Konsekwencja tego jest dla nas obniżenie rachunków energetycznych praktycznie do zera. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie duże zyski.

Dofinansowanie dla instalacji fotowoltaicznych w Pszczynie.Jeśli chciałbyś/aś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu na terenie Pszczyny i skorzystać z dofinansowania — koniecznie zapoznaj się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej https://proecology-fotowoltaika.pl/fotowoltaika/pszczyna/. O taką dotację ubiegać się mogą osoby prywatne, jak również przedsiębiorcy. Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5 tysięcy złotych z Programu Priorytetowego ,,Mój Prąd". Natomiast w przypadku przedsiębiorstw dotacje sięgają nawet do 50 000 tysięcy złotych. Polecamy również zapoznać się z naszym kalkulatorem fotowoltaiki, dzięki niemu dowiesz się, ile zarobisz dzięki fotowoltaice, oszczędzając na rachunkach za prąd w Twoim domu lub firmie. Nasza firma oferuje również konsultacje i wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego, żeby poznać szczegóły, koniecznie skontaktuj się z nami.

Proecology


Proecology Sp. zo.o.


43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227
kontakt@proecology-fotowoltaika.pl
proecology.pl/
www.bielsko-fotowoltaika.pl/