pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 marca 2021
  • wyświetleń: 1247

Nauka hiszpańskiego w Krakowie - jaka forma nauki i jakie ceny?

Materiał partnera:

Zacznijmy najpierw od pytania, dlaczego w ogóle hiszpańskiego warto się uczyć? Odpowiedź jest prosta, dlatego warto, ponieważ włada nim ponad 650 milionów ludzi. Poza tym język hiszpański dla polaków jest stosunkowo łatwy w nauce. Wiele zasad gramatycznych i ortograficznych jest w przypadku polskiego i hiszpańskiego podobnych, chociaż są oczywiście pewne istotne różnice. Jak wygląda zatem nauka hiszpańskiego w Krakowie? I ile kosztuje?

Nauka hiszpańskiego w Krakowie - jaka forma nauki i jakie ceny?


Hiszpański Kraków - nauka stacjonarna, a może online?Biorąc pod uwagę fakt, że Kraków to jedno z ulubionych przez obcokrajowców miast Polski, to znalezienie native speakera hiszpańskiego w Krakowie do nauki stacjonarnej nie powinno być trudne. Oprócz tego, że miasto przyciąga do siebie obcokrajowców, którzy osiedlają się w nim na dłużej, to na dodatek wiele uczelni bierze udział w międzynarodowych wymianach studentów i wykładowców, co stwarza okazję do nauki języka od osób, dla których hiszpański jest językiem rodzimym.

Jeśli zatem szukamy kogoś do nauki tego właśnie języka, to wystarczy sprawdzić ogłoszenia w sieci z kategorii hiszpański Kraków czy język hiszpański Kraków. To jednak niejedyna możliwość nauki hiszpańskiego w Krakowie. Równie dobrze można zdecydować się na lekcje hiszpańskiego online. W takiej sytuacji możemy szukać korepetytora nie tylko z terenu Krakowa, ale całej Polski, a nawet z zagranicy.

Natomiast to, jaka forma nauki będzie dla nas najlepsza, to kwestia indywidualna. Przy czym, aby odbyć lekcje online, trzeba oczywiście dysponować odpowiednim urządzeniem (komputer z kamerą i mikrofonem lub urządzenie mobilne) oraz mieć dostęp do Internetu.

Korepetycje hiszpański Kraków - cenaIle dokładnie kosztują korepetycje z języka hiszpańskiego w Krakowie? Okazuje się, że wcale nie tak dużo. Decydując się na indywidualne zajęcia z korepetytorem lub native speakerem zapłacimy najczęściej za 60 minut lekcji od 30 do 80 zł. Nie są to wygórowane ceny za naukę języka hiszpańskiego. Przy wyborze korepetytora kierujmy się jednak czymś więcej niż tylko samą ceną. Ważne jest jego doświadczenie, a także opinie na jego temat, jeśli tylko są takie dostępne.