pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 marca 2021
  • 30 marca 2021
  • wyświetleń: 4104

Mieszkańcy mogą poznać wstępną koncepcję rozbudowy ul. Wolności

Mieszkańcy ulicy Wolności w Piasku mogą zapoznać się ze wstępną koncepcją rozbudowy drogi. Do 2 kwietnia mogą również zgłaszać swoje uwagi.

Projekt będzie obejmował wykonanie jezdni o szerokości 4,5 m (z poszerzeniami na łukach), pobocza obustronne po 0,75 m każdy. Jezdnia będzie ograniczona krawężnikami najazdowymi (tak, aby w przyszłości mieszkańcy mogli wykonać nowy zjazd lub przebudowę istniejącego bez naruszenia jezdni i krawężników).

Na rysunku zaznaczono zjazdy, które zostaną wykonane z takiego samego materiału jak obecnie, ale tylko w zakresie niezbędnym do dopasowania ich wysokości i długości do nowej jezdni.

Wstępną koncepcję rozbudowy ul. Wolności można pobrać TUTAJ.

Uwagi można wysyłać do 2 kwietnia na adres e-mail: gk@pszczyna.pl. Adnotacje wysłane po tym terminie nie będą mogły być uwzględnione.

W przypadku konieczności pomocy administracyjno-formalnej (wydrukowania części projektu, technicznego przekazania uwag itp.) można zgłosić się do sołtys i radnej Barbary Psik - tel. 601 477 177 lub radnego Andrzeja Mańki - tel. 781 756 000.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.