pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 1052

Kto wyjdzie ze swoich grup na Euro? Bukmacherskie przewidywania

Materiał partnera:

Sześć grup, dwadzieścia cztery drużyny, dwanaście miast, pięćdziesiąt jeden meczów. Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami i zapowiadają się naprawdę ciekawie. Dość wyrównane grupy sprawiają, że czeka nas wiele emocji w każdym meczu, a granie u bukmacherów może okazać się wyjątkowo opłacalne. Kto, zdaniem ekspertów z zakładów bukmacherskich eWinner, jest pewniakiem do wyjścia z grupy ?
Grupa A (Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria)

Absolutnym pewniakiem wydają się być Włosi - kurs na ich awans wynosi zaledwie 1.05. To klasa sama w sobie i ekipa posiadająca duże doświadczenie na międzynarodowych turniejach. Grupa jest jednak silna i, zdaniem bukmacherów, różnice między pozostałymi zespołami są niewielkie. Według ekspertów bukmachera online eWinner, po Włochach plasuje się Szwajcaria (1.50), a później Turcja ex aequo z Walią (1.65).

Grupa B (Dania, Finlandia, Belgia, Rosja)W tej grupie największe szanse na awans ma Belgia. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.07 i wątpliwe wydaje się, by miało ono nie dojść do skutku. Duże szanse, zdaniem bukmacherów, ma również Dania (1.30), a niewiele mniejsze - Rosja (1.38). Najbardziej wątpliwy wydaje się awans Finlandii. Kurs na taki zwrot akcji wynosi 2.55.

Grupa C (Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Północna)Faworytem grupy C, według ekspertów bukmachera online eWinner, jest drużyna Holandii. Kurs na to, że awansują z pierwszego miejsca, wynosi 1.39. Mimo tego grupa wydaje się raczej wyrównana, a szanse na awans ma zarówno Ukraina (1.27), jak i Austria (1.38). Zdecydowanym outsiderem wydaje się być Macedonia Północna. Kurs na jej awans wynosi aż 3.20.

Grupa D (Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy)Znajdująca się w grupie D Anglia to jeden z faworytów całego turnieju. Zdaniem bukmacherów szanse na to, iż wygrają grupę, wynosi 1.39. Trudno spodziewać się, żeby miało nie dojść do awansu Chorwacji (1.26). Choć Szkocja (1.68) i Czechy (1.76) według bukmacherów również nie są bez szans, to nie będą stawiani w rolach faworytów grupy D. Niewykluczone, że czeka nas wiele emocji i zwrotów akcji!

Grupa E (Hiszpania, Szwecja, Polska, Słowacja)Trudno spodziewać się innego scenariusza, niż awans Hiszpanii z pierwszego miejsca. Podobnie uważa bukmacher online eWinner, u którego kurs na to wydarzenie wynosi 1.34. Prawdopodobny wydaje się również awans Polaków (1.42). O miejsce premiujące kwalifikacją do kolejnego etapu Biało-Czerwoni powalczą ze Szwecją (1.47). O dziwo spore szanse ma także Słowacja (1.60).

Grupa F (Węgry, Portugalia, Francja, Niemcy)W tej grupie trudno przewidzieć, jak potoczą się losy grających w niej zespołów. Różnice między trzema faworytami są niewielkie i wydaje się, że każdy może awansować. Największe szanse mają Francuzi (1.08). Zdaniem bukmacherów jednym z faworytów są również Niemcy (1.09). Na trzecim miejscu plasują Portugalczycy (1.36), zaś zdecydowanym "kopciuszkiem" są tutaj Węgrzy, którym eWinner daje niewielkie szanse na fazę play-off (4.30).

Zakłady bukmacherskie na Euro już można obstawiać. Grupy wydają się być niezwykle wyrównane, ale wszystko rozstrzygnie się już niedługo - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej już lada moment!