pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 3385

Kompleksowa termomodernizacja kamienicy przy ul. Kopernika

Kamienica przy ul. Kopernika to trzeci budynek zarządzany przez Administrację Zasobów Komunalnych, w którym w ostatnim czasie rozpoczęły się prace związane kompleksową termomodernizacją.

Kompleksowa termomodernizacja kamienicy przy ul. Kopernika
Trwa termomodernizacja kamienicy przy ul. Kopernika · fot. UM Pszczyna


Wcześniej rozpoczęły się prace w budynkach przy ul. Wodzisławskiej i Staromiejskiej. W kwietniu natomiast termomodernizacji poddany zostanie budynek przy ul. Tysiąclecia w Łące.

Przeprowadzone prace będą polegać m.in. na ociepleniu przegród budynku, wymianie okien lub drzwi oraz wymianie lub modernizacji źródeł ciepła i instalacji, w wyniku którego zostaną zmniejszone wartości wskaźników rocznego zapotrzebowania na: energię użytkową, energię końcową oraz nieodnawialną energię pierwotną.

Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych zarządzanych przez Administrację Zasobów Komunalnych w Pszczynie możliwa jest dzięki dofinansowaniu zadania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020. Na ten cel Urząd Miejski w Pszczynie pozyskał prawie 800 tys. zł.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.