pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 marca 2021
  • wyświetleń: 1674

Punkt Informacyjny - Ekodotacje rozszerza zakres działalności

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Już drugi tydzień w Urzędzie Gminy Pawłowice funkcjonuje Punkt Informacyjny - Ekodotacje. Mieszkańcy zainteresowani wsparciem finansowym inwestycji służących ochronie powietrza mogą osobiście lub telefonicznie skonsultować się pracownikiem urzędu.

Punkt Informacyjny - Ekodotacje w Urzędzie Gminy Pawłowice
Punkt Informacyjny - Ekodotacje w Urzędzie Gminy Pawłowice · fot. UG Pawłowice


Mieszkańcy otrzymują odpowiedzi na pytania m. in. dotyczące gminnego programu dotacji do wymiany źródeł ciepła, zasad aplikowania o wsparcie do programu rządowego "Czyste Powietrze", ulgi termomodernizacyjnej. Punkt rozszerzył też swoją działalność o informacje na temat gminnego wsparcia do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Informacje są udzielane stacjonarnie lub telefonicznie tylko po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.

Mieszkańcy mogą zarezerwować termin konsultacji za pomocą modułu e-rezerwacja. Bezpośredni link do modułu e-rezerwacje.pawlowice.pl. Ci, którzy nie mają dostępu do internetu albo chcą umówić się tylko na konsultację telefoniczną, mogą zarezerwować termin, dzwoniąc na główny numer urzędu gminy tel. 32 47 56 300.

Punkt znajduje się na parterze, w holu głównym, po lewej stronie i jest czynny we wtorki od 12.00 do 17.00 oraz w środy i czwartki od 9.00 do 14.00.

Na stronie internetowej gminy, na górnym pasku, znajduje się również zakładka EKODOTACJE zawierająca pakiet informacji, z którymi warto zapoznać się przed wizytą w urzędzie.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj