pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 marca 2021
  • wyświetleń: 4739

SERWIS SZYBEK z Pszczyny naprawi i zabezpieczy Twój telefon!

Artykuł sponsorowany:

Najlepszy serwis smartfonów otwarty w nowej lokalizacji przy ul. Szymanowskiego 23 w Pszczynie. Rozbita szybka wyświetlacza w telefonie to dla nas żaden problem. Zapraszamy na szybką naprawę wyświetlacza, wymianę szybki lub usunięcie innej usterki.

SERWISSZYBEK Naprawa Telefonów - Pszczyna, Szymanowskiego 23


Serwisszybek to profesjonalny serwis pogwarancyjny smartfonów wszystkich marek zajmujący się naprawą wszelkich usterek takich jak naprawa telefonu po zalaniu, wymiana baterii w telefonie, wymiana obudowy telefonu, wymiana klapki, wymiana głośnika, wymiana zbitej szybki, wymiana wyświetlacza, wymiana niedziałającego gniazda ładowania i wiele innych usterek.


Nasz serwis wyróżnia to, że staramy się usuwać usterki w możliwie najkrótszym czasie, wiele usterek usuwamy na miejscu od ręki bądź jeszcze tego samego dnia.
Jeśli twój telefon ma problem z ładowaniem, szybko się rozładowuje, nie działa w nim głośnik lub mikrofon i rozmówca Cię nie słyszy, upadł i rozbił się wyświetlacz to zapraszamy do naszego serwisu na szybką naprawę!

Posiadamy części oryginalne i zamienniki - to klient decyduje na jakiej części przeprowadzamy naprawę, przed naprawą informujemy klienta o dokładnym przebiegu i kosztach naprwy. Diagnozujemy usterki bezpłatnie!SERWISSZYBEK naprawi i zabezpieczy Twój telefon!
Dodatkowo zapraszamy na montaż profesjonalnej folii hydrożelowej w cenie 50zł.
Folie wycinane maszynowo na każdy model indywidualnie, możemy zabezpieczyć twój smartfon zarówno z przodu jak i z tyłu, a także boki i aparat. W ofercie posiadamy najnowszej technologi folię hydrożelową połyskową oraz matową, redukującą odbicia światła i odciski na telefonie. Folia samoczynnie regeneruje się z zarysowań.

Zapraszamy!

SERWIS SZYBEK Naprawa TelefonówSERWISSZYBEK naprawi i zabezpieczy Twój telefon!


SERWISSZYBEK Naprawa Telefonów

43-200 Pszczyna
ul. Szymanowskiego 23

tel. 697393143
kom. 697393143