pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 marca 2021
  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 5064

Oszuści podają się za urzędników i oferują mieszkańcom fotowoltaikę

W związku z pojawiającymi się zapytaniami i telefonami do Urzędu Miejskiego w Pszczynie, informujemy, iż pracownicy Urzędu Miejskiego nie odwiedzają posesji na terenie gminy i nie oferują mieszkańcom zakupu instalacji fotowoltaicznych konkretnych marek.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z Urzędem Miejskim w Pszczynie pod numerem tel. 32 449 39 00. Z kolei informacje dotyczące inwestycji związanych z wymianą źródła ciepła można uzyskać w Referacie ds. Jakości Powietrza na miejscu, tj. przy ul. Dworcowej 30 w Pszczynie lub pod numerem tel. 32 449 39 50. Wszelkie informacje publikowane są także w oficjalnych kanałach, m.in. na stronie internetowej www.pszczyna.pl.

Wszelkie sytuacje związane z nachodzeniem mieszkańców przez sprzedawców, podających się za pracowników Urzędu Miejskiego w Pszczynie, należy zgłaszać w Komendzie Powiatowej Policji w Pszczynie pod numerem 997.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.