pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2021
  • wyświetleń: 3041

Nowy asfalt na Skłodowskiej-Curie. Prace drogowe na Studzienickiej

Trwają prace związane z położeniem nowej warstwy asfaltowej na ulicy Studzienickiej od strony skrzyżowania z ulicą Bieruńską. To inwestycja realizowana w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

Prace drogowe na ul. Studzienickiej
Prace drogowe na ul. Studzienickiej - 03.2021 · fot. UM Pszczyna


Mieszkańcy osiedla Polne Domy zgłosili jeden wniosek do PBO 2021. To właśnie modernizacja ulicy Studzienickiej. Będzie ona wykonywana etapami. W ramach tegorocznego budżetu wykonane zostaną pracę za kwotę 68 979 zł.

- Rozpoczynamy prace związane z modernizacją i przebudową dróg. Aura sprzyja i zapowiada się, że prace będzie można kontynuować. W ramach pierwszych tegorocznych inwestycji wykonane zostały nakładki asfaltowe fragmentów ulic Studzienickiej i Curie Skłodowskiej - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Remont ul. Skłodowskiej-Curie
Remont ul. Skłodowskiej-Curie - 2.03.2021 · fot. ar / pless.pl


W ubiegłym tygodniu na ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Pszczynie prowadzono prace drogowe. W ramach bieżącego utrzymania dróg wymieniono fragment nawierzchni asfaltowej na odcinku od przejścia dla pieszych (w okolicach kościoła) do ronda przy ul. Słonecznej.

ul. Skłodowskiej-Curie
Ul. Skłodowskiej-Curie z nową nawierzchnią - 03.2021 · fot. UM Pszczyna

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.