pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 marca 2021
  • wyświetleń: 4419

Wielkanoc z Piano Nobile, Bazarem u Koziołka i Patio Con Gusto

Artykuł sponsorowany:

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a zatem restauracja Piano Nobile, Bazar u Koziołka i Patio Con Gusto spieszą Państwu z pomocą oferując przepyszne dania, które możecie zamówić z dowozem pod same drzwi lub odebrać osobiście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Zamówienia można składać do dnia 31.03.2021 pod nr. tel. 664 368 828, 698 713 703.

Piano Nobile / Bazar u Koziołka


Ale... oferta gastronomiczna to nie koniec naszych świątecznych wariacji. Mamy także rozwiązanie dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent oraz dla tych, którzy nie mają już dziś wątpliwości, że prezent powinien być lokalny, naturalnie i zdrowo zakręcony, czy też tradycyjnie wypieczony.

Przed Państwem 9 oryginalnych wersji prezentowych, które powstały, rzecz jasna, z miłości do jedzenia...

Piano Nobile / Bazar u Koziołka


Jak zamówić:  • zamówienia na zestawy prezentowe przyjmujemy do dnia 30.03.2021,
  • podczas składania zamówienia prosimy o określenie terminu odbioru: dnia oraz przybliżonej godziny, nie później jednak niż do 02.04.2021.
  • zamówienie z wyborem danej wersji prezentowej prosimy przesłać na adres: marketing@pianonobile.pl, lub przekazać nam telefoniczne dzwoniąc pod nr 519 840 120.
  • zamówienie można odebrać osobiście w restauracji Piano Nobile na Rynku lub zamówić z dowozem pod same drzwi.


WAŻNE:

Wszystkie zamówienia zarówno te gastronomiczne oraz zestawów prezentowych o wartości powyżej 30 zł na terenie Pszczyny zostaną dowiezione bezpłatnie.
W przypadku miejscowości zlokalizowanych poza Pszczyną, jednakże w odległości do 20 km koszt dowozu wyniesie 30 zł. W przypadku odległości powyżej 20 km do kwoty 30 zł należy doliczyć 2,5 zł za każdy dodatkowy km.

Serdecznie zapraszamy