pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 marca 2021
  • 11 marca 2021
  • wyświetleń: 11334

Zgłosiła kradzież Audi. Okazało się, że zostawiła je w... warsztacie

Do Komisariatu Policji w Pawłowicach zadzwoniła kobieta, która poinformowała o kradzieży samochodu marki Audi. Błyskawiczne ustalenia mundurowych pomogły odszukać "skradziony" pojazd.

W dzień kobiet w godzinach popołudniowych dyżurny Komisariatu Policji w Pawłowicach przyjął zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego marki Audi. Do kradzieży miało dojść z parkingu przed jednym ze sklepów na terenie Pawłowic. Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze, aby dokonać szczegółowych ustaleń i rozpocząć poszukiwania skradzionego pojazdu.

Podczas rozmowy z policjantami zdenerwowana zgłaszająca nie była w stanie wskazać, gdzie dokładnie zaparkowała. Twierdziła jednak, że nieznana jej osoba odjechała z parkingu jej samochodem podczas gdy wychodziła ze sklepu. Gdy emocje opadły, funkcjonariusze krok po kroku odtworzyli przebieg wydarzeń przed kradzieżą i ustalili, że kobieta wcześniej udała się do mechanika celem dokonania naprawy pojazdu. Wspólnie ze zgłaszającą pojechali do zakładu, gdzie miał być wcześniej naprawiany samochód.

Po wejściu na teren warsztatu kobieta natychmiast wypatrzyła swój "skradziony" samochód. Po chwili przypomniała sobie, że zostawiła pojazd na terenie warsztatu. Policjantów przeprosiła za swoje zachowanie tłumacząc się licznymi sprawami, które miała do załatwienia. Nie zabrakło również podziękowań dla funkcjonariuszy za błyskawiczną interwencję zakończoną odnalezieniem samochodu.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.