pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 marca 2021
  • wyświetleń: 2136

W Pawłowicach otwierają Punkt Informacji o Ekodotacjach

Od wtorku, 9 marca, w Urzędzie Gminy Pawłowice rozpocznie działalność Punkt Informacji o Ekodotacjach. Mieszkańcy zainteresowani uzyskaniem wsparcia do realizowanych przez siebie inwestycji służących ochronie powietrza będą mogli skorzystać z osobistej lub telefonicznej konsultacji z pracownikiem urzędu.

Punkt będzie znajdował się na parterze, w holu głównym, po lewej stronie. Przez trzy dni w tygodniu pracownicy urzędu będą udzielać informacji o możliwościach pozyskania dotacji na inwestycje służące ochronie powietrza (m. in. wymiana kotłów, docieplenie budynków, fotowoltaika). Punkt będzie czynny we wtorek od 12.00 do 17.00, a w środę i czwartek od 9.00 do 14.00.

Ważne! Informacje będą udzielane stacjonarnie lub telefonicznie tylko po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin. Mieszkańcy już teraz mogą zarezerwować termin konsultacji za pomocą modułu e-rezerwacja. Bezpośredni link do modułu e-rezerwacje.pawlowice.pl/.

Jeżeli mieszkaniec nie ma dostępu do internetu albo chce umówić się tylko na konsultację telefoniczną, może zarezerwować termin, dzwoniąc na główny numer urzędu gminy tel. 32 47 56 300.

ekodotacje

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.