pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2021
  • wyświetleń: 62847

Koniec sezonu na pszczyńskim lodowisku. Rozpoczął się demontaż

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj

Zakończył się kolejny sezon na pszczyńskim lodowisku. Sezon wyjątkowy, trudny - w dobie pandemii i obostrzeń.

lodowisko na pszczyńskim rynku - 02.2021
Lodowisko na pszczyńskim rynku - 02.2021 · fot. MORiS Pszczyna


Ślizgawka na pszczyńskim rynku to jedna z ulubionych zimowych atrakcji mieszkańców. Każdego roku cieszy się dużą popularnością. W ostatnich miesiącach - ze względu na pandemię - jej dostępność była czasowo ograniczona lub korzystać można było z niej wyłącznie w reżimie sanitarnym, z uwzględnieniem limitu osób jednocześnie korzystających z tafli.

Obiekt działał od 18 do 27 grudnia 2020 r. oraz od 12 do 28 lutego 2021 r. Maksymalna liczba wejść na daną godzinę wynosiła 50, zostały wydłużone przerwy między wejściami z 15 min do 30 min.

- Wystartowaliśmy później, zamykaliśmy lodowisko w międzyczasie. Czas niepewności i zmian wytycznych, a mimo to lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy, że byliście z nami - podsumowuje MORiS Pszczyna.

Rozbieranie lodowiska już się rozpoczęło i w zależności od warunków atmosferycznych proces rozbiórki potrwa 2-3 tygodnie.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Lodowisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj