pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2021
  • 6 marca 2021
  • wyświetleń: 11207

Loża Masorza w Pszczyńskim Centrum Kultury!

Za nami:

W sobotę, 6 marca o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert grupy Loża Masorza.

loża masorza
Zespół Loża Masorza · fot. Loża Masorza / Facebook


Jak pisze o sobie sam zespół, "Loża Masorza to tajna organizacja, której nawet członkowie nie domyślają się istnienia itd. etc. etc. Grupa szlachty muzykalnej starająca łączyć się, co inksze elementy: chóry, skrecze, solówki, zwrotki, rymy, rytmy, beatboxy etc. etc. - ku ujarzmieniu jednego wielkiego miuzikalu..." . Grupa zagrała w Pszczynie całkiem niedawno, bo w lipcu 2020 roku w ramach cyklu Bankowa Street Live.

Koncert będzie miał charakter hybrydowy, grupy posłuchać będziemy mogli na żywo w PCKulu oraz on-line. Bilety na występ w sali widowiskowej są w sprzedaży na stronie www.bilety.pckul.pl w cenie 7 zł. Podczas wydarzenia obowiązywać będzie limit osób (50% sali) i obostrzenia sanitarne.

KonkursCzęść dorobku Loży:

loża masorza


"Przyjdź i zobacz. Bądź w CENTRUM Kultury" - to hasło, które od zawsze towarzyszyło działalności Pszczyńskiego Centrum Kultury, tym razem nabiera większego znaczenia, bo w końcu, po długiej przerwie może zorganizować wydarzenia z udziałem publiczności.

W weekend PCKul zaprasza wszystkich do odwiedzenia zupełnie dwóch różnych muzycznych światów:
  • sobota (6 marca, godz. 18.00) - poczujemy nieco mocniejsze klimaty z zespołem Loża Masorza
  • niedziel
a (7 marca, godz. 16.00) - Pszczyńska Orkiestra Dęta Diverto zagra specjalnie na Dzień Kobiet.

BM, ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna, PCKul

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.