pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lutego 2021
  • 17 lutego 2021
  • wyświetleń: 4412

Zmiana organizacji ruchu na ul. Wodzisławskiej w Pawłowicach

Z uwagi na rozpoczęcie prac drogowych zmieniła się organizacja ruchu na drodze powiatowej ul. Wodzisławskiej, na odcinku od obwodnicy Pawłowic do ul. Górniczej (pierwsze skrzyżowanie w rejonie stacji paliw).

Zmiana organizacji ruchu na ul. Wodzisławskiej w Pawłowicach - 02.2021 · fot. UG Pawłowice


W pierwszym etapie robót zamknięty został fragment drogi od obwodnicy do ul. Kruczej. Do centrum Pawłowic od strony Jastrzębia-Zdroju będzie można dojechać obwodnicą, natomiast dojazd na kopalnię KWK Pniówek będzie możliwy ul. Orlą. Od strony Pawłowic na kopalnię będzie można dojechać ul. Kruczą.

W drugim etapie robót skrzyżowanie ul. Wodzisławskiej z ul. Kruczą zostanie całkowicie wyłączone z ruchu.

mapa rondo Pawłowice


Zakresem prac objęty jest odcinek drogi od obwodnicy Pawłowic do ul. Górniczej (pierwsze skrzyżowanie za stacją paliw). Na skrzyżowaniu ul. Wodzisławskiej i ul. Kruczej powstanie rondo, które usprawni komunikację i poprawi bezpieczeństwo w tym miejscu. Dodatkowo ul. Wodzisławska zostanie wyprofilowana.

Inwestycja finansowana jest przez KWK Pniówek w ramach naprawy szkód górniczych i ma zakończyć się w październiku 2021 r. Wykonawcą robót jest firma Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.