pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 778

Jak wyjść z zadłużenia?

Materiał partnera:

Coraz więcej osób zastanawia się co zrobić aby wyjść z kłopotów finansowych? Pandemia wpłynęła na tę sytuację dość znacznie. Wiele firm pozamykało się, tym samym zwalniając pracowników. Wiele osób musiało się przekwalifikować, szukać pracy na rynku, coraz uboższym w oferty pracy odpowiadające wykształceniu.

1. Kredyt dla zadłużonych
2. Kredyt konsolidacyjny
3. Tworzenie kalendarza spłat

Kredyt dla zadłużonychNajprostszym sposobem jest wziąć kredyt dla zadłużonych, który pozwoli na rozłożenie w czasie, spłaty długów do 120 dni. Kwota o jaką możemy wnioskować to maksymalnie 5 tysięcy złotych. Jest to z pewnością dogodny zastrzyk gotówki, by choć w części zapobiec dalszym kłopotom finansowym. Jak złożyć wniosek o pożyczkę? Aby uzyskać kredyt dla zadłużonych, wystarczy wypełnić wniosek na stronie kredyt-dla-zadluzonych.pl, podać w nim podstawowe dane, takiej jak dane z dowodu osobistego, proste informacje na temat źródła dochodu, oraz miejsce zamieszkania. W tym serwisie, pożyczki dla zadłużonych załatwia się w 100% przy użyciu internetu, co wpływa na komfort i wygodę. Nie trzeba odwiedzać oddziałów firm pożyczkowych ani umawiać się z przedstawicielem w domu. Czas oczekiwania na decyzję to raptem 15 minut. Nie trzeba się martwić o sprawdzanie baz BIK, a procesem weryfikacji zajmują się w pełni zautomatyzowane systemy. Jeśli mamy komornika i obawiamy się o decyzję, musimy wiedzieć, że nie wszystkie sprawy dotyczące zadłużenia trafiają do Biura Informacji Kredytowej. Warto spróbować, nawet mając problemy komornicze. Nie liczmy jednak na to, że wnioski nie są w ogóle sprawdzane. Firmy pożyczkowe muszą dbać o to, by zaciągnięty u nich dług został spłacony.

Kredyt konsolidacyjnyKolejnym rozwiązaniem wyjścia z długów jest wzięcie kredytu konsolidacyjnego. Co to takiego? Kredyt konsolidacyjny to kredyt gotówkowy, którego bank lub firma finansowa udzielają na spłatę innych zobowiązań, takich jak kredyty gotówkowe, pożyczki, chwilówki, raty za samochód itp. Ranking jaki znajdziemy na stronie kredyt-dla-zadłuzonych.pl jest bardzo pomocny przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu konsolidacyjnego. Co zyskujemy dzięki konsolidacji? Dzięki konsolidacji możemy:
  • scalić zobowiązania zaciągnięte w różnych instytucjach finansowych,
  • ograniczyć liczbę wierzycieli,
  • ustalić oprocentowanie na jednym poziomie,
  • wydłużyć termin spłaty,
  • zyskać możliwość spłaty jednej raty, nawet jeśli wcześniej było ich kilka.


Tworzenie kalendarza spłatPamięć ludzka bywa zawodna, a kredyty czy pożyczki posiadają swoje terminy spłaty, których nie powinniśmy przekraczać. Dzięki spłacie na czas budujemy sobie historię kredytową, która w przyszłości pozwoli na bezproblemowe uzyskanie pozytywnej decyzji w sprawie kredytów i pożyczek. Dlatego też w kalendarzu zaznaczmy sobie dni w których mamy terminy spłat, tak by o nich nie zapomnieć.

Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście, nawet jeśli komornik już zapukał do naszych drzwi. Potrzeba jedynie chwili zastanowienia z jakiej możliwości skorzystać. Kredyty i pożyczki dla zadłużonych są często wybierane jako dobre rozwiązanie wyjścia z problemów.

undefined