pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 974

Jak działają tabletki na powiększenie penisa bez recepty?

Materiał partnera:

Mężczyźni niezadowoleni z rozmiaru swojego penisa często szukają sposobów na jego powiększenie. Obecnie praktykuje się kilka metod tj. wypełnienie kwasem hialuronowym, nacięcie więzadeł, ekstendery oraz stosowanie tabletek na powiększenie penisa na bazie naturalnych wyciągów i ekstraktów.

Niestety nie ma wiarygodnych i niezależnych badań, które mogłyby potwierdzić skuteczność tej metody, możemy jedynie opierać się na opiniach użytkowników oraz deklaracjach samych producentów.

Linkhouse


Jak więc działają tego typu produkty?

Działanie tabletek na powiększenie członka - Poprawa ukrwienia

Sam mechanizm działania preparatów na wzrost penisa jest stosunkowo prosty. Składniki zawarte w tego typu produktach odpowiadają za rozszerzenie naczyń krwionośnych, tak aby do penisa mogła przedostać się większa ilość krwi.

W trakcie systemtycznego przyjmowania preparatu dochodzi do rozrostu ciała jamistych a tym samym do wzrostu penisa na całej jego powierzchni.

Jednym z podstawowych składników tabletek na porost członka jest l-arginina. L-arginina będąc prekursorem tlenku azotu w organizmie, wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i nasilony napływ krwi do ciał jamistych.

Równie często spotykanym składnikiem jest tribulus terrestris (buzdyganek naziemny), bogaty w saponiny steroidowe regulujące poziom hormonów. Systematyczne stosowanie tribulusa może podnieść poziom wolnego testosteronu (w fizjologicznych normach), zapewniając wzrost libido i poprawę samopoczucia.

Produkty wyższej jakości zawierają także żeń-szeń oraz kozieradkę pospolitą, składniki te dodają energii i podnoszą libido, warto zwrócić również uwagę na zawartość palmy sabałowej, która ogranicza konwersje testosteronu do DHT uzupełniając działanie tribulusa.

Czy wszystkie tabletki są takie same?Niestety nie. Choć sam sposób działania nie różni się w zależności od konkretnego produktu, warto zwrócić uwagę na kilka czynników które mają wpływ na jakość preparatu.

Przede wszystkim liczy się skład. To na składniki znajdujące się w produkcie musimy zwrócić szczególną uwagę, nie na marketing, ładne opakowanie czy niską cenę. To ilość oraz proporcje poszczególnych składników będą decydować o tym czy interesujące nas tabletki są warte zakupu. Dwa podstawowe składniki to l-arginina i tribulus terrestris.

Dobrą praktyką jest także wybór tabletek, których producenci nie ukrywają wykorzystanych składników jako "zastrzeżona mieszanka". Nie mamy wówczas możliwości sprawdzić ile danego składnika zostało wykorzystane w trakcie produkcji.

Choć lista składników może wyglądać bardzo interesująco, dawki mogą być na tyle niskie, że nie będą w stanie zapewnić realnych efektów. Warto wybierać również produkty objęte gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku braku zadowalających efektów, najczęściej taka gwarancja wynosi od 30 do nawet 90 dni.

W internecie można znaleźć strony, które porównują ze sobą popularne produkty w tej kategorii. Dla przykładu, w rankingu tabletek na powiększenie penisa sizemed autorzy porównali skład, opinie użytkowników oraz cenę 4 preparatów dla mężczyzn, które cieszą się największym zainteresowaniem i dostępne na rynku są od wielu lat.

Można również poszukać opinii na forach dyskusyjnych lub w komentarzach pod artykułami lub recenzjami, w ten sposób można dowiedzieć się wiele na temat interesującego nas produktu.

Podsumowanie


Tabletki mogą stanowić ciekawą alternatywę dla bardziej inwazyjnych metod powiększania penisa. Ze względu na konieczność długiego stosowania, warto wybierać produkty naturalne i bezpieczne dla organizmu.

Dobrym pomysłem może być również wybieranie tych preparatów, które możemy zwrócić w przypadku nie uzyskania deklarowanych przez producenta efektów w postaci wzrostu rozmiaru członka.


Źródło: Sizemed.pl