pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 895

Trenujesz? Te odżywki białkowe mogą pomóc w budowie muskulatury

Materiał partnera:

Gry dla dorosłych stają się coraz bardziej popularne. Szukając nowych doznań wiele par stawia właśnie na niegrzeczne planszówki. Nic dziwnego. Odpowiednio dobrana gra może rozbudzić apetyt na igraszki i pozwoli rozkoszować się nowymi doznaniami. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Trenujesz? Te odżywki białkowe mogą pomóc w budowie muskulatury


Przyjmowanie odżywek białkowych jest uzasadnione w sytuacji, gdy sporo trenujesz, a Twoja dieta nie jest zbyt bogata w białko pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego. Nie masz czasu na gotowanie, konsultacje z dietetykiem, liczenie kalorii i wartości każdego posiłku? Może się okazać, że odżywka białkowa będzie najlepszym wyborem i pozwoli Ci na osiągnięcie pożądanych rezultatów szybciej niż się spodziewasz. Chcąc rozpocząć suplementację, wybieraj odżywki białkowe z zaufanego źródła. Polecamy https://www.active-body.pl/18-odzywki-bialkowe.

Trec - najwyższej jakości odżywki dla sportowcówFirma Trec Nutrition jest dobrze znana w środowisku sportowym głównie ze względu na jakość i skuteczność dostarczanych produktów. Odżywki białkowe oferowane przez producenta są wartościowe - dostarczają mięśniom wartościowego białka, które stanowi ich podstawowy budulec. Możesz zdecydować się na proteiny solo lub sięgnąć po mix z dodatkiem albuminy mlecznej, koncentratu białek serwatkowych czy kazeiny micelarnej. Deklarowane rezultaty przychodzą szybko i są trwałe, a należy do nich przyspieszona regeneracja oraz stymulacja wzrostu i rozwoju mięśni.

Activlab - mało tłuszczów i węglowodanów, dużo białkaActivlab to kolejny znany i ceniony producent suplementów dla sportowców. Firma dostarcza odżywki białkowe o wyselekcjonowanym składzie. Ich regularne przyjmowanie wpływa wspomagająco na rozrastanie się masy mięśniowej, a jednocześnie redukująco na ilość tkanki tłuszczowej. Produkty z tej serii szybko się wchłaniają, dlatego mają wysoką skuteczność. Nie bez znaczenia jest też dobry smak oraz możliwość ekspresowego przygotowania shake’a.

Odżywki białkowe dla wymagających - OlimpOdżywki o wysokiej i potwierdzonej skuteczności to propozycja firmy Olimp Nutrition. Firma dostarcza suplementy o dużej zawartości protein i innych wyselekcjonowanych składników. Brak węglowodanów oraz niska zawartość tłuszczów przyczyniają się do budowy muskulatury i chronią ją przed redukcję w razie odchudzania. Duże wsparcie dla rzeźby, które w zestawie z dietą oraz ćwiczeniami przynosi bardzo dobre rezultaty - przeciwdziała katabolizmowi mięśni oraz nasila procesy anaboliczne. Do wyboru są różne smaki, dlatego codzienne shake’i są smaczne i pełnowartościowe.

Przyjmowanie odżywek białkowych może pomóc Ci w zwiększeniu masy mięśniowej, jednak nie powinno zastąpić ćwiczeń i dobrej diety. Odpowiednio skomponowany plan treningowy i zbilansowane odżywianie, w połączeniu z suplementami dla sportowców w optymalnej dawce to szansa na spektakularne efekty w krótkim czasie.