Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • 15 lutego 2021
  • wyświetleń: 14230

Policjanci rozdali mieszkańcom blisko tysiąc odblasków - wideorelacja

Piątkowa odsłona kampanii "Świeć Przykładem" zakończyła się sukcesem. Rozdano blisko tysiąc elementów odblaskowych oraz kilkadziesiąt książeczek "Nie jesteś na sprzedaż". Mimo panującego mrozu, mieszkańcy licznie uczestniczyli w akcji. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z tego wydarzenia.Pszczyńscy policjanci po raz kolejny zorganizowali akcję promującą noszenie elementów odblaskowych. Wspólnie z Radiem Express, Radiem Bielsko oraz lokalnymi mediami i portalami rozdali blisko tysiąc elementów odblaskowych. Policjanci uświadamiali głównie pieszych i rowerzystów, jak ważne jest noszenie tych "drobiazgów" na swojej odzieży.

- Ogromnie się cieszymy, że lokalna społeczność tak licznie uczestniczyła w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że podniesie to znacznie poziom naszego bezpieczeństwa na drodze - mówią policjanci.

Akcja „Świeć Przykładem” w powiecie pszczyńskim - 12.02.2021 · fot. KPP Pszczyna


Tym razem mundurowi zagościli w Pszczynie, Kobiórze, Piasku, Czarkowie oraz Jankowicach. Mimo panującego mrozu mieszkańcy licznie uczestniczyli w akcji. W spotkaniach udział wzięli także włodarze poszczególnych miejscowości, a także Ochotnicza Straż Pożarna.

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do noszenia elementów odblaskowych. Korzystając z tak licznego przybycia, policyjny profilaktyk wraz z dzielnicowymi rozdawał także książeczki " Nie jesteś na sprzedaż". Są w nich zawarte cenne wskazówki dotyczące podjęcia pracy za granicą.

Relacja portalu Bielskie Drogi

BM, ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.