pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 lutego 2021
  • wyświetleń: 891

Catering dietetyczny - zdrowy i wygodny

Materiał partnera:

Catering dietetyczny to w obecnych czasach chętnie wybierana alternatywa dla domowych posiłków. Dania w boxach początkowo wydawały się luksusem, na który mogą pozwolić sobie jedynie celebryci i bogacze. Dzisiaj jedzenie pudełkowe wkracza do coraz większej liczby polskich domów. Korzystają z niego nie tylko osoby, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale również ci, którzy zwyczajnie nie mają czasu na przygotowywanie posiłków w domu.

Catering dietetyczny - zdrowy i wygodny


Wybierz sobie dietęDieta pudełkowa z pewnością ma wiele zalet. Pierwszą jest możliwość dobrania rodzaju posiłków oraz ustalenie ich kaloryczności. Dzięki temu, możemy schudnąć, utrzymać wagę lub nieco przytyć, jedząc przy tym to, co lubimy.

Najpopularniejszym rodzajem są diety typu slim/fit - czyli krótko mówiąc diety odchudzające. Odpowiednio dobrany plan rozłożenia kalorii pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu na przeliczanie wartości odżywczej konkretnych gramatur danego produktu. Wystarczy wybrać ilość posiłków oraz ich kaloryczność i poczekać na dostawcę.

Catering dietetyczny - zdrowy i wygodny


Równie chętnie wybieraną opcją jest propozycja wegańska, która nie zawiera produktów pochodzenia odzwierzęcego w posiłkach. Zdecydowanie ucieszą się z niej osoby, które chcą ograniczyć spożywanie mięsa.

Zadowoleni będą również alergicy, którzy w  końcu będą mogli odpocząć od czytania etykiet wszystkich kupowanych produktów. Wybór diety Gluten&Dairy free pozwoli zapomnieć o sprawdzaniu, czy dania nie zawierają alergenów. Posiłki z tego planu są odpowiednie dla osób z nietolerancją glutenu i laktozy.

Ci, którzy chcieliby szybko zrzucić zbędne wałeczki i podkręcić trochę metabolizm swojego organizmu, powinni wybrać dietę LowCarb. W posiłkach z tego jadłospisu znajdziemy dania z ograniczoną ilością węglowodanów. Na wymianę dietetycy proponują zwiększoną ilość białka. W związku z tym plan żywieniowy obfituje w: nabiał, owoce, warzywa oraz mięso.

Osoby, które prowadzą aktywny tryb życia mogą zdecydować się na specjalnie dedykowaną im dietę. Składniki posiłków dobrane są w taki sposób, by dostarczyć odpowiedniej dawki energii oraz wspomóc przyrost masy mięśniowej.

Catering dietetyczny - zdrowy i wygodny


Warto rozważyć również wybór diety ketogenicznej, która jest ostatnio bardzo popularna. Dania obfitują w węglowodany. Ich wysokie spożycie ma pomóc w utracie zbędnych kilogramów, zwalczając przy tym wiele chorób.

Najbardziej wybredni mogą całkowicie samodzielnie skomponować swój jadłospis. wystarczy włączyć do niego dania, które przypadną nam do gustu z listy wszystkich diet.

Jak widać do wyboru jest naprawdę wiele opcji. Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego potrzebom i wymaganiom. Nie  trzeba się przy tym zastanawiać nad rozplanowaniem wszystkich posiłków. Wystarczy sięgnąć po określone pudełko i rozkoszować się smakiem.

Smacznie bez gotowaniaKolejną zaletą cateringu dietetyczne z dostawą jest oszczędność czasu. Przygotowanie planu posiłków, stworzenie listy potrzebnych składników, zrobienie zakupów i w końcu gotowanie, zajmuje sporo czasu. Szybkie tempo życia sprawia, że wiele osób nie ma w ciągu dnia kilku godzin, które może przeznaczyć na to, by zadbać o zdrowe i pełnowartościowe odżywianie. Należy zauważyć również, że catering dietetyczny Kraków to idealny wybór dla osób, które nie do końca odnajdują się w kuchni. Gotowe dania w pudełkach z pewnością doceni każdy, kto nie przepada za gotowaniem.

Dostawca każdego ranka zostawia pod drzwiami torbę z posiłkami na cały dzień. M związku z tym można spokojnie zjeść w domu śniadanie, a lunch i obiad zabrać w dowolne miejsce, do którego się wybieramy. Po powrocie z pracy wystarczy sięgnąć po box z podwieczorkiem, a przed spaniem uraczyć swoje podniebienie pożywną kolacją.

Jak widać, dieta pudełkowa z dostawą jest naprawdę wygodną formą przejścia na zdrowy styl życia bez większego wysiłku. Możliwość dopasowania odpowiedniego planu do swoich upodobań sprawia, że odchudzanie, czy dbanie o smukłą sylwetkę przestaje być wyzwaniem lub katorgą. Gotowe dania zapewnię odpowiednią dawkę energii, ciesząc przy tym oko. A przecież nie od dziś wiadomo, że jemy również oczami.

Firma FitApetit oferuje:Zapraszamy!