pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2021
  • wyświetleń: 12220

Piasek: 35-letni kierowca BMW jechał DK-1 z prędkością 181 km/h

Policjanci pełniący służbę w nieoznakowanych pojazdach z wideorejestratorami, skupiają się głównie na zwalczaniu agresywnych i niebezpiecznych zachowań na drogach. Jednym z nich jest przekraczanie dozwolonej prędkości. We wtorek, 2 lutego policyjna kamera nagrała kolejnego kierowcę, który jechał z prędkością ponad 180 km/h.

35-latek jechał BMW z prędkością 181 km/h na DK-1 w Piasku
35-latek jechał BMW z prędkością 181 km/h na DK-1 w Piasku - 2.02.2021 · fot. KPP Pszczyna


W Piasku, na krajowej "jedynce", policjanci z pszczyńskiej drogówki zatrzymali 35-letniego kierowcę BMW, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Na odcinku, gdzie można było poruszać się z maksymalną prędkością 100 km/h, jechał on 181 km/h. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem oraz 10 punktami karnymi.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Pamiętajmy, że niskie temperatury i opady śniegu, czy marznącego deszczu, znacznie te warunki pogarszają - zwracają uwagę policjanci.

BM / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.