pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 29 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2105

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie w dniach 23-29 stycznia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

70 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia - to najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie, podawane przez Ministerstwo Zdrowia.

W ciągu ostatnich siedmiu dni zmniejszyła się liczba zachorowań na COVID-19 w powiecie pszczyński, ale wciąż jest ich sporo. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 70 mieszkańców naszego powiatu. Niestety, cztery osoby zmarły.

Jak poinformowała w piątek rano pszczyńska policja, w izolacji domowej przebywa 88 zakażonych mieszkańców naszego powiatu. Kwarantanną objętych jest 366 osób.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie w dniach 23-29 stycznia

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj