pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 stycznia 2021
  • 30 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2736

Fotospacer przez 2020 r. - wystawa zdjęć w Centrum Przesiadkowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Od 27 stycznia w Centrum Przesiadkowym w Pszczynie można oglądać wystawę zdjęć "Fotospacer przez 2020 rok". Autorem fotografii jest Andrzej Grynpeter.

Wystawa zdjęć Andrzeja Grynpetera w Centrum Przesiadkowym · fot. Powiat


"Fotospacer przez 2020 r." to kilkadziesiąt zdjęć ukazujących piękno powiatu pszczyńskiego, poszczególnych gmin, atrakcyjne miejsca do uprawiania sportu i rekreacji oraz wydarzenia, które mimo pandemii zostały w ubiegłym roku zorganizowane na terenie powiatu.

W 2020 r. powiat pszczyński zmieniał się wraz ze zmieniającymi się obostrzeniami. Wyludnione ulice i instytucje kultury, mieszkańcy uprawiający sport na leśnych ścieżkach, wydarzenia organizowane w reżimie sanitarnym czy wreszcie zatłoczony park, kiedy zniesiono ograniczenia. To wszystko na swoich zdjęciach przez wszystkie miesiące skrzętnie dokumentował Andrzej Grynpeter, miłośnik Pszczyny i powiatu pszczyńskiego, sprawny obserwator otaczającej rzeczywistości, który zatrzymuje w kadrze piękno powiatu. Na rowerze przemierza te dobrze i te mniej znane ścieżki, fotografując wszystko, co warte polecenia.

Jego zdjęcia można oglądać na profilu Andrzej Grynpeter Fotografia oraz na kartach Fotopolski. Współpracuje również z naszym portalem dzieląc się z czytelnikami fotorelacjami z wydarzeń, a także co ciekawszymi kadrami z Pszczyny i okolic.

Wystawa została zorganizowana w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę". To seria wydarzeń kulturalnych organizowanych przez powiat pszczyński przy Centrum Przesiadkowym i nie tylko. Plenerowe koncerty z udziałem uzdolnionej młodzieży, lokalnych zespołów i chórów zostały bardzo dobrze przyjęte. - Centrum Przesiadkowe okazało się doskonałym miejscem na organizację koncertów i wystaw. Mieszkańcy i odwiedzający nas turyści mogą kojarzyć nasz powiat z dobrą muzyką i podziwiać jego piękno - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj