pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 stycznia 2021
  • 31 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3016

Karol Bies pojedzie dla Filipka. Już trzeci raz pomoże dziecku z SMA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Niebawem ruszy kolejna odsłona charytatywnej inicjatywy Szosowe wsparcie na życiowym starcie - Wyprawa Stop SMA. Karol Bies, 12-letni zawodnik LK UKS Pszczyna tym razem wyruszy dla Filipka Cholewy. Chłopczyk jest trzecim dzieckiem, któremu pomoże Karlos poprzez kręcenie kilometrów.

Karol Bies
Karol Bies pojedzie dla Filipka · fot. Szosowe wsparcie na życiowym starcie


Karol Bies wraz z kolarzami z Pszczyny pod okiem trenera Klaudiusza Migdoła w pierwszy weekend października przejechał 200-kilometrową trasę rowerową, która na mapie przybrała kształt serca. Wszystko po to, by pomóc zebrać środki na leczenie 2-letniego Maciusia Cieślika z Jankowic, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, a w styczniu otrzymał terapię genową!

Karo Bies i LK UKS Pszczyna dla Maciusia
Karol Bies i inni kolarze z LK UKS Pszczyna przejechali dla Maciusia Cieślika 200 km · fot. Szosowe wsparcie na życiowym starcie


Wcześniej Karol pomógł w ten sposób chorej na SMA Marysi Miąsko. W wyprawie dla Maciusia uczestniczyła także siostra Karola - Iza, również należąca do klubu. Akcja miała na celu nagłośnienie zbiórki. Pisaliśmy o tym tutaj.Każdy może współtworzyć trasę wyprawy STOP SMA dla Filipka, proponując na Facebooku dane miasto - spośród wszystkich propozycji zostaną wybrane trzy miejscowości, przez które będzie przebiegać trasa wyprawy STOP SMA.

Loading...


Ponadto każdy, kto chciałby zamieścić logo swojej firmy na koszulce Karlosa, a przy okazji wesprzeć Filipka, może kontaktować się z organizatorami.

Zapraszamy do śledzenia akcji na Facebooku Szosowe wsparcie na życiowym starcie.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj