pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2021
  • 26 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 21479

[WIDEO, FOTO] Karol Bies przejechał 200 kilometrów dla Filipka!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

13-letni Karol Bies, wraz z drużyną, wyruszył w sobotę z pszczyńskiego rynku w 100-kilometrową drogę dla Filipka. W niedzielę młodzi kolarze pokonali kolejną setkę! Wyprawa pod hasłem STOP SMA zakończyła się podczas trwającego na starówce kiermaszu na rzecz chorego chłopca. Zapraszamy do obejrzenia foto- i wideorelacji z trasy!

Loading...


Była to kolejna odsłona charytatywnej inicjatywy Szosowe wsparcie na życiowym starcie - Wyprawa Stop SMA. Filipek jest trzecim dzieckiem, któremu pomógł Karlos wraz z innymi młodymi kolarzami poprzez kręcenie kilometrów. Trasa wyprawy była w kształcie symbolu nieskończoności!

Karol Bies wyruszył w 100-kilometrową drogę dla Filipka - 24.04.2021 · fot. pless.pl


Mapa wyprawy Stop SMA dla Filipka
Mapa wyprawy Stop SMA dla Filipka


W ubiegłym roku Karol Bies wraz z kolarzami z Pszczyny pod okiem trenera Klaudiusza Migdoła w pierwszy weekend października przejechał 200-kilometrową trasę rowerową, która na mapie przybrała kształt serca. Wszystko po to, by pomóc zebrać środki na leczenie 2-letniego Maciusia Cieślika z Jankowic, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. W styczniu chłopczyk otrzymał terapię genową!

Wcześniej Karol pomógł w ten sposób także chorej na SMA Marysi Miąsko. W wyprawie dla Maciusia uczestniczyła także siostra Karola - Iza, również należąca do klubu. Akcja miała na celu nagłośnienie zbiórki. Pisaliśmy o tym tutaj.Wpłat na rzecz Filipka można wciąż dokonywać na konto zbiórki STOP SMA: www.siepomaga.pl/szosowewsparcie

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj