pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 6011

Sukces kolarzy UKS Avatar podczas Mistrzostw Polski. Zdobyli 4 medale!

Kolejne sukcesy kolarzy UKS Avatar. Z 84. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym zawodnicy klubu przywieźli 4️ medale: dwa złote - Bartosz Łyżwa (Mistrz Polski w kategorii Młodzik) i Franciszek Kocur (Mistrz Polski w kategorii Junior Młodszy), srebrny - Agata Sekta oraz brązowy - Łucja Szramowska.

Kolarze UKS Avatar podczas 84. Mistrzostw Polski - 01.2021 · fot. www.facebook.com/uksavatar


- Cel wyjazdu na 84. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym zrealizowany w 100%. W sumie z Mistrzostw przywozimy 4 medale: 2 złote Franka i Bartka, 1 srebrny Agaty, 1 brązowy Łucji. To chyba największy dorobek medali wśród wszystkich startujących klubów. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dopingowali nas oraz naszych konkurentów na miejscu oraz w relacji live. Rodzicom za pomoc w organizacji logistycznej. Sponsorom, którzy - miejmy nadzieję - zostaną z nami na rok 2021, włodarzom Miast i Gmin, oby zauważyli starania nasze i poświęcenie tych twardych, utalentowanych dzieci - czytamy na fanpage'u klubu na Facebooku.

Loading...

BM / pless.pl
źródło: UKS Avatar

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.