pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2021
  • 22 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2910

Wieczór karnawałowy z "Poezją i muzyką pod 13" online

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Za nami:

Zpraszamy Państwa po raz kolejny na spotkanie z "Poezją i muzyka pod 13" - po raz kolejny online. Nowy 2021 rok chcieliśmy wraz z Państwem przywitać w atmosferze karnawałowej, dlatego najbliższe spotkanie w piątek, 22 stycznia będzie nosić tytuł "Karnawał trwa dla ciebie". Start: godzina 18.00.

Nie chcemy państwa pozbawić przyjemności kontaktu ze słowem poetyckim w wersji mówionej i śpiewanej, dlatego za pośrednictwem internetu nadal będziemy prezentować wybrane teksty najlepiej, jak umiemy.

Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że bezpośredni kontakt, a przede wszystkim atmosfera, jaka zawsze panowała podczas koncertów w "13", jest nie do zastąpienia, ale przynajmniej w taki sposób chcemy, abyście Państwo o nas pamiętali i kiedy nadejdzie czas, tłumnie przyszli na spotkanie z poezją.

Karnawał to nie tylko okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. W dzisiejszych trudnych czasach możemy jedynie powspominać miłe chwile spędzone na większych, czy mniejszych balach.

Karnawał to także stan ducha, radość z poczucia bliskości z drugą osobą, wspólne miłe spędzanie czasu, sympatyczne wspomnienia z muzyką i tańcem w tle. I tak właśnie chcemy państwu ten karnawał pokazać. W repertuarze znajdą się wiersze znanych i mało znanych poetów, którzy w przeróżny sposób próbowali realizować temat karnawału. Uzupełnieniem natomiast będą piosenki wykorzystujące symbolikę tego okresu, a więc bale, tańce, bliskość, wspomnienia, toasty.

Zapraszam serdecznie do oglądania i słuchania nas "na żywo" na kanale: www.youtube.com/c/PCKulPszczynaNaWynos (kanał będzie aktywny na kilka minut przed rozpoczęciem koncertu) w piątek, 22 stycznia o 18.00!

poezja i muzyka pod 13, popołudnie dla najmłodszych

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj