pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2694

Goczałkowice: pomoc w transporcie na szczepienia przeciw COVID-19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Gmina Goczałkowice-Zdrój organizuje transport do punktów szczepień przeciw COVID-19 dla osób niepełnosprawnych oraz dla tych, które będą miały trudności z dotarciem do tych punktów.

Dowóz do punktów, w których prowadzone są szczepienia przeciw COVID-19 będzie dla tych grup mieszkańców bezpłatny.

W Goczałkowicach osobami koordynującymi transport na szczepienia dla niepełnosprawnych oraz mających trudności w dostępie do punktów szczepień są pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej.

Uruchomiony został numer telefonu, na który można zgłaszać potrzebę skorzystania z transportu - tel. 537 157 858, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj