pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2021
  • wyświetleń: 7263

[ZDJĘCIA] Wylicytuj wyjątkowy rowerek biegowy dla WOŚP!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WOŚP 2021" podaj

Na platformie Allegro już dziś można zacząć licytować wyjątkowy rower biegowy stylizowany na motocykl, który przekazał Łukasz Polko, mieszkaniec naszego powiatu. Aukcja rozpoczęła się we wtorek, a kwota dobija już prawie do tysiąca złotych!

Wylicytuj wyjątkowy rowerek biegowy podczas 29. Finału WOŚP! · fot. Dawid Wuzik


Rower jest ręcznie wykonany, stylizowany na wzór motocykli cafe racer. Został skonstruowany ręcznie z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Do budowy użyto 16 calowych kół które zapewniają stabilną i płynną jazdę - dzięki dużej średnicy kół dzieci lepiej radzą sobie na nierównych nawierzchniach. Z przodu zamontowano lampkę LED na baterie, kierownica posiada wygodne i bezpieczne uchwyty, a siodełko pokryte jest ekologiczną skórą.

Każdy rowerek Tungo posiada swój indywidualny numer seryjny wygrawerowany w mosiężnej blaszce, egzemplarz Finałowy dodatkowo jest oznakowany serduszkiem WOŚP.

Nie jest to na pewno pierwszy rower do nauki, został stworzony z myślą o rodzinnych wypadach na spacery do parku, dla dzieci które opanowały już technikę jazdy jednośladem. Jest to także niesamowita pamiątka z dzieciństwa, może być również eksponatem w salonie, restauracji czy też salonie motocyklowym.

Aukcja trwa w serwisie Allegro. Link do licytacji:
allegro.pl/oferta/rower-biegowy-limitowana-edycja-10109345415

Kolejne licytacje sukcesywnie będą pojawiać się na koncie Allegro pszczyńskiego sztabu WOŚP. Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku www.facebook.com/wosp.pszczyna.

Jeśli prowadzisz firmę, jesteś twórcą lub po prostu chciałbyś przekazać jakiś gadżet/przedmiot/usługę na licytację WOŚP sztab zaprasza do kontaktu. Wszelkich informacji udzieli Marta Skorupka-Wuzik: wosp@pckul.pl lub 518-033-119.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

WOŚP 2021

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WOŚP 2021" podaj