pless.pl

Wiadomości

  • 11 stycznia 2021
  • wyświetleń: 987

Zakłady bukmacherskie - jak grać zawodowo?

Materiał partnera:

Naturalnie wiele osób zastanawia się, jak to jest być w skórze zawodowego gracza. Dziś odkryjemy przed tobą nieco świat zawodowych graczy - dowiesz się przede wszystkim, jak co i gdzie robią - więc nie przedłużając - zapraszamy do dalszej lektury!

Zakłady bukmacherskie - jak grać zawodowo?


Naturalnie wiele osób zastanawia się, jak to jest być w skórze zawodowego gracza. Dziś odkryjemy przed tobą nieco świat zawodowych graczy - dowiesz się przede wszystkim, jak co i gdzie robią - więc nie przedłużając - zapraszamy do dalszej lektury!

Rodzaje profesjonalistówProfesjonalni gracze dzielą się na dwie kategorie: stali typerzy, którzy zapewniają stosunkowo stały, ale niekoniecznie wysoki dochód, oraz tych, które grają na zakładach tylko kilka razy w roku.

Osoby z pierwszej grupy zazwyczaj polegają na wnikliwej analizie wybranych meczów i co tydzień bez problemu mogą znaleźć przynajmniej kilka wartościowych zakładów. Gracze z drugiej grupy zwykle stawiają duże sumy pieniędzy i koncentrują się na osiągnięciu dużych zysków, zamiast liczyć na stały miesięczny dochód. Różnią się one od pierwszego typu uczestników tym, że mają dostęp do informacji, które jeszcze nie dotarły do firm bukmacherskich. Obejmuje informacje o kontuzjach zawodników, ich życiu prywatnym i przygotowaniach do gry, więc nie są to informacje, które trzeba odrzucać na bok - w końcu każdy zapłaciłby za tego typu wiadomości ogromne sumy.

Zostanie profesjonalnym graczem to ogromny sukces!Po uzyskaniu tego statusu nie pozbędziesz się go w żaden sposób. Kto decyduje o statusie profesjonalnych graczy? Może to być test wiedzy z zakresu zakładów sportowych, społeczność bukmacherska lub firmy bukmacherskie. Quiz wiedzy o zakładach sportowych pozwala dowiedzieć się, co wiedzą gracze i czego powinni się nauczyć. Znajomość gier losowych przybliży Cię do zostania profesjonalnym graczem. Po zakończeniu testu algorytm nada status i może dostarczyć odpowiednie linki do artykułów, które należy przeczytać.

Społeczność graczy to świetne miejsce do wymiany informacji, nawiązywania znajomości i poszerzania wiedzy o grach losowych. Możesz tu również zdobyć określoną reputację. Status zostaje przyznany, gdy bukmacher zauważy, że gracz stosuje określone metody, aby pomóc mu uzyskać zadowalające wyniki z gry. Buk traktuje takich graczy jak konkretnych przeciwników. Też możesz przejść na następny poziom ,,umiejętności" - możesz to zrobić, opanowując odpowiednie umiejętności, do których należą: zarządzanie kapitałem, zarządzanie czasem, kontrola emocjonalna czy wiedza o samej grze. Wszystko to zaowocuje większym dochodem na Twoich zakładach. Pamiętaj jednak, że jest bardzo niewielu profesjonalnych graczy. Ich liczba nie przekracza 5%, ponieważ są najlepsi gracze z całej ,,puli" graczy.

Rywalizacja z bukmacheremKażdy gracz ma nadzieję na zarobienie jak największych pieniędzy, stawiając zakłady. Profesjonalni uczestnicy z odpowiednią wiedzą i narzędziami mogą ich zmylić, powodując poważne straty ekonomiczne. Dlatego bukmacherzy w Polsce ich nie lubią i zwykle ograniczają swoje warunki zakładów do graczy, którzy uczestniczą w grach wyłącznie w celach rozrywkowych. Najlepsi bukmacherzy zatrudniają również dobrych psychologów. Wzorce zachowań nie są dla nich tajemnicą, a na podstawie ich zachowania mogą określić, czy ktoś gra w grę dla rozrywki, czy dla określonej korzyści. Dlatego celem bukmachera jest zniechęcenie do gry profesjonalnych graczy. Jednym ze sposobów jest nałożenie pewnych ograniczeń ofertowych. Niektórzy bukmacherzy dwukrotnie sprawdzają ich tożsamość lub szukają powodów, dla których profesjonalni gracze po prostu zamykają swoje konta.

Jak ominąć ograniczenia?Kiedy bukmacher traktuje gracza jak profesjonalnego gracza, zabawa zwykle się wtedy kończy. Wtedy pozostaje tylko założyć konto u innego bukmachera, aby dalej powiększać swój kapitał. Czy jest sposób, aby uniknąć szybkiego zablokowania i jednocześnie móc utrzymać profesjonalny poziom? Jest jeden sposób - najbardziej niezawodny sposób. Musisz udawać, że jesteś graczem rozrywkowym, co jest zasadniczo grą ograniczoną do zachowania, co może wskazywać na profesjonalnego gracza. Oznacza to mniej więcej, że co jakiś czas musisz przegrać zakład, aby statystyki się zgadzały i żeby bukmacher nie zablokował ci konta.