pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2021
  • 12 stycznia 2021
  • wyświetleń: 33162

[WIDEO] Zimowe szaleństwo na naśnieżonej górce w parku

W czasie ferii dzieci się nudzą? Nie w Pszczynie! W poniedziałek, 12 stycznia naśnieżono górkę w parku. Od tej chwili ten piękny punkt widokowy stał się również miejscem, gdzie najmłodsi mogą zjeżdżać na sankach. Atrakcja cieszy się nie lada powodzeniem - nie tylko wśród dzieci! Co ważne, zamontowano specjalne oświetlenie, dzięki czemu będzie można bezpiecznie korzystać z trakcji także po zmroku!- Bardzo się cieszę, że udało nam się zorganizować miejsce, gdzie najmłodsi mieszkańcy mogą aktywnie spędzać czas i równocześnie korzystać z uroku naszego pięknego parku. Nie zwlekając, bierzcie sanki i zapraszam na górkę - zachęca burmistrz Dariusz Skrobol.Zimowe szaleństwo na górce w pszczyńskim parku - 12.01.2021 · fot. BM / pless.pl


Zapis transmisji na żywo we wtorek, 12 styczniaLoading...


Armatka do naśnieżania przyjechała do Pszczyny ze Szczyrku. Zorganizowane wszystkiego było możliwe dzięki uprzejmości Ośrodka Narciarskiego Beskid Sport Arena oraz klubowi tenisowo-narciarskiemu GregTeam.

Korzystając z górki pamiętajmy o bezpieczeństwie, restrykcjach i zachowaniu dostatecznej odległości od innych uczestników.

Naśnieżanie Eiskellera - 11.01.2021 · fot. UM Pszczyna


Naśnieżanie Eiskellera uchwycone przez Rafała Rokowskiego:Loading...

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.