pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3549

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie od 2 do 8 stycznia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

64 nowe przypadki zakażenia - to najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie, podawane przez Ministerstwo Zdrowia.

W pierwszym tygodniu stycznia dodatnie wyniki badań dały próbki pobrane od 64 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Od kilku tygodni systematycznie spada liczba nowych zakażeń, ale jak podkreślają specjaliści, efekt spotkań świąteczno-noworocznych może być w najbliższych dniach widoczny we wzroście statystyk.

W ostatnim tygodniu zmarło czterech mieszkańców naszego powiatu zakażonych koronawirusem. Bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia.

Jak poinformowała pszczyńska policja, w izolacji domowej przebywa aktualnie 115 zakażonych mieszkańców naszego powiatu. Kwarantanną objętych jest 275 osób.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie od 2 do 8 stycznia

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj