pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3527

[FOTO] Burmistrz u Kulejących Aniołów. Były życzenia i plany

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

W piątek, 8 stycznia burmistrz Pszczyny wraz z zastępcą odwiedzili wychowanków Domu Kulejących Aniołów w Piasku i ich opiekunów.

Wizyta w Domu Kulejących Aniołów - 8.01.2021 · fot. UM Pszczyna


Była to okazja, by złożyć wszystkim noworoczne życzenia. - Życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2021 rok. To zdumiewające jak zawsze w tym miejscu wiele jest ciepła, radości i ludzkiej życzliwości. Dziękuję za bardzo miłe spotkanie - powiedział Dariusz Skrobol.

Z okazji wizyty wychowankowie przygotowali dla burmistrza i jego zastępcy Barbary Sopot-Zembok niespodziankę w postaci wzruszającego, pięknego występu. Spotkanie było również okazją do rozmów na temat planów placówki, których jest mnóstwo, a także podsumowania poprzednich miesięcy. Tu warto dodać, że w ostatnich tygodniach 2020 roku Dom Kulejących Aniołów w Piasku otrzymał nowy bus, który będzie służył wychowankom (pisaliśmy o tym tutaj). Gmina Pszczyna również partycypowała w kosztach jego zakupu.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.