pless.pl

Wiadomości

  • 5 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1948

Bukmacher Fortuna

Materiał partnera:

Fortuna zaraz obok STS jest jedną z najstarszych firm bukmacherskich na Polskim rynku. Wielu graczy którzy zaczynają swoją przygodę z zakładami online bardzo często właśnie u tego bukmachera, dlatego też dziś dowiesz się wielu przydatnych informacji o bukmacherze Fortuna! Poznasz też aktualne promocje bukmacherskie, które aktualnie mają w swojej ofercie.

Bukmacher Fortuna


Jak Fortuna zaczynała na Polskim rynku?Od momentu wejścia na polski rynek (zaraz za STS) Fortuna działa zgodnie z naszym prawem. Naturalnie wtedy jeszcze granie przez internet nie było tak popularne, więc gracze korzystali z usług Fortuny za pośrednictwem stałej sieci bukmacherskiej i do dziś jej rozmiar robi wrażenie. W całym kraju istnieje około 600 lokalizacji w których możesz obstawiać zakład u bukmachera Fortuna. Nic dziwnego więc, że ta firma jest drugą co do wielkości, jeśli chodzi o zakłady losowe w Polsce i obecnie zajmuje drugie miejsce pod względem ilości przeprowadzonych transakcji w przypadku zakładów online.

Oferta bukmachera FortunaFortuna oferuje różnorodne produkty związane z zakładami sportowymi. Obejmuje sporty, które są bardzo popularne i te, które są uważane za niszowe. Naturalnie Fortuna jest uznawana za bukmachera, który jest liderem, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie na wybrane sporty - kursy na niektóre zakłady przewyższają nawet to, co oferuje firma bukmacherska STS - co nie jest w końcu czymś małym, z racji tego że STS od lat uznaje się za najlepszego bukmachera w Polsce.

Aplikacja bukmacherska FortunaAplikacja mobilna Fortuna jest bardzo ciekawą opcją, ponieważ umożliwia szybkie umieszczanie kuponów u bukmachera bez użycia komputera. Co ciekawe, aplikacja może też połączyć się z inteligentnym zegarkiem i śledzić wyniki kuponów bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Aplikacja umożliwia rejestrację konta, przeglądanie statystyk i oczywiście stawianie zakładów, ale to nie wszystko, ponieważ Fortuna może również zapewnić transmisję w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji, w takim przypadku możesz skorzystać z opcji pełnego ekranu - i wygodnie oglądać swoją ulubioną rozgrywkę. W aplikacji możesz także obstawiać zakłady na wirtualne sporty.

Jak się zarejestrować?Tylko zarejestrowani klienci mogą stawiać zakłady na Fortunie lub oglądać grę na stronie internetowej lub w aplikacji. Ci, którzy nie chcą udostępniać danych bukmacherom w Internecie, mogą tylko przeglądać notowania kursów i korzystać z opcji "e-kupon", która umożliwia wypłatę swoich wygranych w stałych punktach bukmacherskich. Dane, które musimy przekazać firmie Fortuna, wynikają z obowiązku prawnego. Numer PESEL, numer konta bankowego lub numer identyfikacyjny to dane, które musimy podać. Dodatkowo musimy zweryfikować i przesłać zeskanowaną kopię lub zdjęcie dowodu osobistego.

Jeśli nie chcemy tego robić, zawsze możemy założyć konto tymczasowe, ale wygrane przez nas środki możemy wypłacić dopiero po pełnej rejestracji. Jeśli chodzi o konto bankowe podane podczas rejestracji, każdy gracz musi mieć własne zarejestrowane konto - oczywiście zostanie to również sprawdzone przez legalnego bukmachera. Przy rejestracji u bukmachera możemy też wybrać swój bonus na start. Na przykład przy użyciu kodu ,,betonline" możesz otrzymać ciekawe promocje na rozpoczęcie swojej kariery, które zwykle nie są dostępne dla obecnie zarejestrowanych użytkowników.

KontrowersjeZ racji pandemii czy komplikacji bukmacherzy tacy jak Fortuna coraz częściej wycofują swoje zakłady. W końcu legalny bukmacher może po prostu wycofać zakład i odciąć dostęp do konta graczowi, który się stawia, prawda? Oczywiście nie jest to całkowicie legalne, ale jak gracze udowodnią, że tak się stało? Ostatnim przykładem, który to potwierdza jest zakład, kto zostanie przyszłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Mimo upływu miesiąca od wyborów nadal nie jest jasne, kto wygrał, z racji podejrzeń o podrobieniu głosów wyborczych, dlatego bukmacherzy powoli wycofują się z tego zakładu - i albo zwracają pieniądze, albo nadal jeszcze czekają na magiczną datę 20 stycznia - chociaż ona tak naprawdę też nie jest ostateczna. Wracając jednak do tematu głównego...

Opinie o FortunaNa forach internetowych możemy znaleźć wystarczającą wiedzę na temat bukmachera Fortuna i opinii ludzi na temat tej firmy. Każdy, kto chce poznać prawdziwe opinie o konkretnej firmie, powinien wejść na forum bukmacherskie, ale z drugiej strony należy zachować ostrożność. Zacznijmy od tego, na co należy zwrócić uwagę na forum. Najpierw warto sprawdzić, co inni użytkownicy forum myślą o danym bukmacherze - jeśli tylko jedna osoba chwali jednego lub drugiego bukmachera, to warto jest zachować ostrożność - chociaż w wypadku bukmachera Fortuna opinie graczy są w większości bardzo pozytywne. Naturalnie znajdzie się oczywiście kilka negatywnych głosów tu i ówdzie, chociaż szczerze powiedziawszy niewielu graczy ma dużo temu bukmacherowi do zarzucenia.