pless.pl

Wiadomości

  • 5 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1717

Popularne firmy bukmacherskie w Polsce

Materiał partnera:

Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, które firmy są najpopularniejsze w naszym kraju, jednakże od zeszłego roku liczba nowych graczy zakładów bukmacherskich online wręcz się podwoiła - dlatego też dziś mamy dla ciebie poradnik, dzięki któremu dowiesz się którzy legalni bukmacherzy są najlepsi.

Popularne firmy bukmacherskie w Polsce


Od czego zacząć?Na samym początku warto sprawdzić oferty najpopularniejszych bukmacherów, takich jak STS czy Fortuna. Na polskim rynku zakładów sportowych jest do wyboru wiele legalnych firm bukmacherskich, bo w tym roku mamy ich już ponad 20. Oczywiście głównym celem każdego gracza jest zdobycie jak największej liczby bonusów. Teoretycznie jest to dobre założenie, ale należy pamiętać o tym, żeby wybierać tylko te bonusy, które zdołasz obrócić.

Wykorzystuj fora online do sprawdzenia faktówZastanawiasz się, w jaki sposób sprawdzić to, co napisaliśmy w tym poradniku odnośnie popularnych bukmacherów? Cóż, jeśli nam nie ufasz i chcesz to zrobić, to forum gier losowych będzie idealnym wyborem. Zanim jednak zaczniesz z nich korzystać, pamiętaj o przestrzeganiu zasady ograniczonego zaufania, bo nie każdy chce Ci pomóc. Dlatego jeśli zadamy pytania na forum, od czasu do czasu warto jest zweryfikować te informacje. Najłatwiejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie odpowiedzi. Oczywiście im więcej wiemy, tym lepiej, więc z czasem będziemy mogli zweryfikować wyszukiwane przez nas informacje. Zacznijmy jednak mówić w końcu o bukmacherach - a zaczniemy od...

Jeden z najlepszych bukmacherów - czyli STSW porównaniu z innymi bukmacherami, STS jest jednym z tych bukmacherów - którzy starają się w jak największym stopniu dobrać usługę pod klienta - na pewno znajdziesz najbardziej odpowiednią formę zakładów dla siebie u tego buka. Oczywiście prawie wszystkie usługi świadczone przez tę legalną firmę bukmacherską dotyczą głównie zakładów sportowych. Ten bukmacher oferuje ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, ale to nie wszystko! Zaletą STS są również zakłady na wydarzenia specjalne (np. Wydarzenia polityczne czy kulturalne). STS proponuje również swoim graczom zakłady na żywo - i co dodatkowo ciekawe, możesz również oglądać transmisje z rozgrywek - za darmo! Oprócz wspomnianej wcześniej możliwości oglądania transmisji z meczu, STS umożliwia także granie w rewolucyjny produkt - którym jest Betgames STS - polega to mniej więcej na tym, że obstawiamy zakłady bukmacherskie na takie gry karciane jak Bakarat, wojna czy poker!

Legalny bukmacher FortunaOferta legalnego bukmachera Fortuna obejmuje sporty bardzo popularne, takie jak piłka nożna, ale również i te uważane za dość niszowe. Oprócz tego do wyboru mamy różne zakłady okolicznościowe - na przykład na politykę. Średnie kursy Fortuny są bardzo wysokie, wyższe niż średnie kursy innych legalnych bukmacherów. Największą zaletą Fortuny jest prosta i wygodna konstrukcja serwisu oraz aplikacji mobilnej. Starannie dobrana kolorystyka i przejrzysty układ treści pozwalają na wygodne i całkowicie intuicyjne korzystanie z serwisu. Jeśli chodzi o produkty, zakłady sportowe Fortuny w czasie rzeczywistym powinny zaspokoić potrzeby większości graczy. Naturalnie Fortuna jako jedyna obok STS oferuje również zakłady na sporty wirtualne, co jest dość dużą zaletą, z racji tego że z powodu koronawirusa bardzo ciężko w pewnym momencie było znaleźć zakłady na nasze ulubione ligi sportowe - więc gracze bukmachera Fortuna mogli na jakiś czas zastąpić zwykłe zakłady - tymi wirtualnymi.

Popularny, Polski bukmacher - Betfan!To dość zaskakujące, że bukmacher który wystartował ze swoją ofertą w 2019 roku, pozwala już na obstawianie zakładów na prawie 30 wydarzeń sportowych. Naturalnie z racji ogromnej konkurencji, póki co Betfan skupia się na oferowaniu lepszej oferty zakłady na mniej popularne sporty (np. Lekkoatletykę), po drugie oferuje swoim klientom promocje, których nie mają inni polscy bukmacherzy, chociaż nie oznacza to, że jego oferta jest idealna. U Betfan brakuje na przykład szerokiej oferty na zakłady na żywo, czy też transmisji na żywo, jednak to tylko kwestia czasu, zanim Betfan rozszerzy dostępne opcje dla graczy.

Pamiętaj!To, że jakiś bukmacher jest uznawany za ,,najlepszego" nie oznacza że w twoim wypadku będzie dokładnie tak samo. Dlatego też przed wybraniem bukmachera, dokładnie przeanalizuj notowania każdego legalnego bukmachera, aby przybliżyć sobie ofertę, która odpowiada ci najbardziej. Pamiętaj też, aby obstawiać tylko te sporty, które znasz. Skoncentruj się na lidze, którą znasz najlepiej. Innym ważnym czynnikiem jest dogłębna analiza zakładów. Nie powinieneś stawiać lekkomyślnie na sporty które nie znasz, więc przed postawieniem zakładu przeanalizuj grę i dokładnie sprawdź kursy podane przez bukmachera dla każdej drużyny.